Wild Slings

Webová stránka značky: Wild Slings

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Cena

4708660
14708660
Šátek Wild Slings Reves de la lune - champ de lavande
Krásná levandulová pole ve francouzském Provence se táhnou kilometry a po staletí těší svou krásou a vůní. Procházka levandulovým polem je jeden z nejkouzelnějších okamžiků. Vznášení a zvuk včel sbírající nektar poskytují úžasný, téměř mystický zážitek! Kdykoli se podíváte na „Reves de la lune - champ de lavande“, budete mít úplně stejné pocity. Levandule je mimořádná rostlina, krásná, tajemná, romantická. Levandule je od úsvitu času považována za květinu lásky. Dokonce i legenda říká, že levandule je rostlina, jejíž sazenice si Adam a Eva vzali ze zahrady Eden. Byla původně používána k relaxaci a stimulaci těla i mysli současně. Tato krásná fialová rostlina je ideální pro práci s energií - stimuluje jak bioenergoterapeuty, tak i ty, kteří předpovídají budoucnost. Používání levandule v čarodějnictví nám pomáhá zajistit štěstí, prosperitu a radost pro sebe a své blízké.Levandule se také používá k rituálům, které přitahují lásku, čistí mezilidské vztahy a chrání před špatnou energií. Obnovuje mír a harmonii. Chrání nás také před takzvanými energetickými upíry, tedy lidmi, kteří nám berou naši energii. Tento krásný levandulový šátek má stejné vlastnosti, dítě v něm uvázané je zavinuté magickou silou rodičovské lásky.
od 5 250 Kč
 
Na dotaz
Freres de sang - natural tones
od 4 200 Kč
 
Momentálně nedostupné
Freres de sang copper / teal
od 4 200 Kč
 
Momentálně nedostupné
Les ténèbres - natural tones
od 4 200 Kč
 
Momentálně nedostupné
Les ténèbres - copper / teal
od 4 200 Kč
 
Momentálně nedostupné
Nahoru
Další produkty
64 položek celkem

Stránka 1 z 4 - 64 položek celkem