Šátek Wild Slings Le temps de cerises- Vin chaud épicé

Tento šátek z kolekce bez bavlny je inspirován horkým vínem s kořením. Barevná paleta se drží tmavších tónů vínové a odstínů červené, černé a hnědé. Vínová vytváří kombinaci, která je svěží a zároveň elegantní. Šátek zdobí květy máku, které efektně vynikají na vínovém pozadí, a pokud se podíváte pozorně, všimnete si jemného, ale výrazného lesku siluet kosů.

  

8 820 Kč 8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 5 510 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH od 4 554 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Le temps de cerises- Vin chaud épicé“?

Jedná se o další šátek na bázi eukalyptu a ve směsi s hedvábím tussah. Je to známá směs, která je známá svou měkkostí a trvanlivostí a zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Co je na ní výjimečné, je přídavek perlové příze. Perlová příze je druh vlákna, které se vyrábí spřádáním tekuté celulózy s ultrajemným perlovým práškem. Výsledkem je jemná příze, která na dotek připomíná hedvábí. Šátky vyrobené z této směsi jsou prodyšné, udržují pokožku řádně hydratovanou a chrání vaše dítě před UV zářením.

Složení:

  • 40% eukalyptus
  • 40% hedvábí tussah
  • 20% perlové příze
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.