Šátek Wild Slings Le souvenir d'été - le cumin frais

Tento šátek je z nové kolekce bez bavlny. Tentokrát je inspirován čerstvým kmínem - oblíbeným a voňavým kořením známým po celém světě. Tento krásný šátek je blankytně modrý a zdobí jej květy v krásném odstínu zelené. Barvy se úžasně prolínají, aniž by se navzájem rušily. Je to další nádherný šátek, který určitě upoutá pozornost.

 

  

8 820 Kč 8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 5 510 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH od 4 554 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Objednáno Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Le souvenir d'été - le cumin frais“?

Jedná se o šátek z eukalyptové příze, která vyniká svou měkkostí a jemností, leskem připomínajícím hedvábí. Je nejen krásná na pohled, ale také šetrná k životnímu prostředí a vysoce savá. Eukalyptové nitě jsou protkány hedvábím tussah, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je měkké a pevné zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se utahuje a po celou dobu vypadá fenomenálně. Je ideální pro novorozence i starší děti - je nosná a prostorná.

Složení:

  • 50% eukalyptus
  • 50% hedvábí tussah
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.