Šátek Wild Slings Le souvenir d'ete - le cumin noir

Tento šátek je z nové kolekce bez bavlny. Tentokrát je inspirován rostlinou černucha; ačkoli je nejčastěji známá pro svá černá semena, toto konkrétní koření je charakteristické svými zářivě modrými květy. Tento konkrétní šátek je především v krásném odstínu blankytně modré a zdobí ho vínově červené polní květy. Barvy spolu krásně kontrastují a vytvářejí jasný obraz divoké louky. Je to nádherná šátek, který jistě zaujme každého.

 

  

Můžeme doručit do:
25.7.2024
8 330 Kč 6 884 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Le souvenir d'ete - le cumin noir“?

Jedná se o šátek z eukalyptové příze, která vyniká svou měkkostí a jemností, leskem připomínajícím hedvábí. Je nejen krásná na pohled, ale také šetrná k životnímu prostředí a vysoce savá. Eukalyptové nitě jsou protkány hedvábím tussah, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je měkké a pevné zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se utahuje a po celou dobu vypadá fenomenálně. Je ideální pro novorozence i starší děti - je nosná a prostorná.

Složení:

  • 50% eukalyptus
  • 50% hedvábí tussah
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.