Kojící mikinošaty ROAR Coquelicots

Krásné, slušivé grafitové kojící šaty s oblíbeným vzorem máků, které vybízí k procházce na rozkvetlé louce. Čas kojení je jedním z nejúžasnějších období bytí matkou. Tato blízkost, která se vytváří mezi matkou a jejím dítětem, zůstává až do konce života.

Můžeme doručit do:
3.9.2024 25.7.2024 3.9.2024 3.9.2024 3.9.2024 3.9.2024 Zvolte variantu
1 640 Kč 1 355 Kč bez DPH
Objednáno Skladem (1 ks) Objednáno Objednáno Objednáno Objednáno Zvolte variantu

Kojící mikinošaty vám usnadní každodenní život. Jsou vyrobeny z 90% organické česané bavlny a 10% elastanu. Tento krásný vzor v kombinaci s grafitovou barvou se hodí jak pro každodenní použití, tak pro zvláštní příležitosti. Mají dvě kapsy na zip pro diskrétní kojení dítěte a jednu kapsu „klokanku“ pro zahřátí rukou v chladných dnech. Jejich límec s krásnými máky lze snadno změnit na kapuci. Lze je prát na 30 stupňů v pračce.

Nejste si jisti svou velikosti, nahlédněte do Tabulky velikosti.

Jméno značky: Roar
Kategorie: Roar

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.