Šátek Wild Slings Souvenir d'été la rosée

 

 

 

 


Tento krásný šátek je utkán v odstínech bílé a broskvově růžové. Barvy spolu krásně kontrastují a vytvářejí poutavý šátek, který jako by byl prvním zábleskem nadcházejícího léta. Jedná se o další šátek vyrobený z eukalyptové příze, která vyniká svou měkkostí a jemným, hedvábným leskem.

 

Můžeme doručit do:
- 25.7.2024 - - - - - Zvolte variantu
8 820 Kč 8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 5 390 Kč 5 390 Kč od 5 390 Kč 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH od 4 455 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

 

 

Jaký je „Souvenir d'été la rosée“?

Jedná se o šátek z eukalyptové příze, která vyniká svou měkkostí a jemností, leskem připomínajícím hedvábí. Je nejen krásná na pohled, ale také šetrná k životnímu prostředí a vysoce savá. Eukalyptové nitě jsou protkány bambusem. Tato konkrétní nit je neuvěřitelně hedvábná, hypoalergenní a díky svým termoregulačním vlastnostem je ideální volbou do horkého počasí. Je také biologicky odbouratelná. Tento šátek je vzdušný, lehký a mimořádně měkký.

Složení:

  • 60% eukalyptus
  • 20 % bambus
  • 20% Pima bavlna
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.