Roar

Roar je projektem pro děti. Je to především minimalismus. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska. Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.

Kolekce Roar vám nabízí spoustu možností. Kromě šátků ve všech velikostech si můžete objednat šálu, šátek či batoh ve stejném designu jako je váš oblíbený šátek. Dále si můžete objednat ušití nosítka na přání. Máte možnost si vybrat standardní nebo nastavitelnou variantu. Nosítka jsou vyráběny na zakázku, tudíž jejich dodací doba je delší než 3 týdny.

Cena

3803150
13803150

Značky

Položek k zobrazení: 77
Miau Miau Crunch
od 2 440 Kč
 
Na dotaz
Les Oursons – Very Berry
Jaro je už s námi a naši medvědi se také probudili z hibernace. Spali celou zimu, nejedli nic a jejich břicho je nyní docela prázdné. Proto vesele chodí na procházky do lesů, aby našli něco lahodného. Medvědi jsou velcí gurmáni, chtějí jíst něco sladkého, jako je med nebo šťavnaté bobule. Jen se podívej, jak se na tebe dívají, možná pro ně něco máš?Pomazlete se s našimi medvědy! A budou rádi, když se o vaše děti postarají a budou spolu klidně spát pokaždé, když je navážete.
od 1 760 Kč
 
Na dotaz
Coquelicots
od 1 680 Kč
 
Na dotaz
Spring sheep
od 1 680 Kč
 
Na dotaz
Tup tup
od 1 680 Kč
 
Na dotaz
Love is in the air
od 760 Kč
 
Objednáno
WALK, WALK
od 760 Kč
 
Objednáno
Smile, please!
od 760 Kč
 
Objednáno
Le lapin boute-en-train
od 1 680 Kč
 
Na dotaz
Le son d'elephant
od 2 020 Kč
 
Na dotaz
Nahoru
Další produkty
77 položek celkem