Šátek Wild Slings Rêves de la lune - le printemps au Japon

 

Inspirací pro tento šátek byl obraz japonského jara a živá a pohádková podívaná, kterou vytvářejí třešňové květy, jež s ním přicházejí a pokrývají krajinu jemnými a decentními růžovými květy. Je to jedinečný šátek s nopky v tmavších odstínech růžové. Zdobí ho také černý vzor znázorňující jemné kytice polních květů, čímž vznikl krásný umělecký kousek, který vypadá a působí jako sen. Je vyroben z již známé směsi eukalyptu, hedvábí tussah, merino vlny a jaka. Tato konkrétní směs látek je jednou z nejlepších kombinací, které můžete pro své dítě použít - určitě se bude cítit bezpečně a pohodlně. Šátky smíchané s merino vlnou a jačí přízí jsou také ideální do počasí v teplejších místech. Mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi je mimořádně vzdušný.


 

Můžeme doručit do:
25.7.2024
5 630 Kč 4 653 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

 

Jaký je „Rêves de la lune - le printemps au Japon“?

Tento šátek je vyroben z vyjimečné směsi eukalyptu, hedvábí tussah, merino vlny a jaka. Tato konkrétní směs látek je jednou z nejlepších kombinací, které můžete pro své dítě použít - určitě se v ní bude cítit bezpečně a pohodlně. Šátky smíchané s merino vlnou a jačí přízí jsou také ideální do počasí v teplejších dnech. Mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi je šátek mimořádně vzdušný.

Složení:

  • 40% - eucalyptus
  • 10% - mulesing free merino vlna
  • 35% - tussah
  • 15% - yak
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.