Šátek Wild Slings Les ténèbres - le poivre vert

Tento šátek z kolekce bez bavlny je inspirován zeleným pepřem. Je převážně černý, posetý vroubky v odstínech černé a bílé, vzor imituje hrubou drť čerstvě rozdrcené dávky tohoto koření. Celý šátek zdobí zelené můry v lahvově zelené barvě. Tento vzor ve spojení s tmavší barevností šátku působí tajemně a mysticky. Určitě se bude dobře kombinovat s formálnějším oblečením, což Vám umožní pohodlně nosit své dítě a přitom vypadat úžasně. Bylo utkáno pouze 12 těchto šátků a do budoucna se neplánuje vyrábět další. Tyto limitované luxusní sáčky jsou vyrobeny ve Francii.

  

9 550 Kč 9 310 Kč 9 060 Kč 8 820 Kč 8 570 Kč 5 630 Kč 5 630 Kč od 5 630 Kč 7 893 Kč bez DPH 7 694 Kč bez DPH 7 488 Kč bez DPH 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH od 4 653 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - le poivre vert“?

Tento šátek je vyroben z vyjimečné směsi eukalyptu, hedvábí tussah, merino vlny a jaka. Tato konkrétní směs látek je jednou z nejlepších kombinací, které můžete pro své dítě použít - určitě se v ní bude cítit bezpečně a pohodlně. Šátky smíchané s merino vlnou a jačí přízí jsou také ideální do počasí v teplejších dnech. Mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi je šátek mimořádně vzdušný.

Složení:

  • 40% - eucalyptus
  • 10% - mulesing free merino vlna
  • 35% - tussah
  • 15% - yak
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.