Šátek Wild Slings Souvenir d'été - le gingembre

Kouzelný vzor této sytě královské vínové s jiskřivou špetkou zlaté představuje louku s bodláky. Jedná se o úžasný a elegantní rostlinný motiv s jemnými vlčími máky a divokým čajovníkem. Každý z těchto prvků se spojuje v úchvatnou kompozici. Je to umělecké dílo, které potěší krásou svých detailů.

 7 100 Kč 6 860 Kč 6 610 Kč 6 370 Kč 6 120 Kč 4 660 Kč 4 660 Kč od 4 660 Kč 5 868 Kč bez DPH 5 669 Kč bez DPH 5 463 Kč bez DPH 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 3 851 Kč bez DPH 3 851 Kč bez DPH od 3 851 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Souvenir d'été - le gingembre“?

Tento šátek je vyroben z eukalyptové příze, což je měkká a hedvábná příze rostlinného původu s krásným, jemným leskem. Eukalyptová příze však není skvělá jen pro životní prostředí, ale také je mimořádně krásná, luxusně měkká a vysoce savá. Díky tomu je tato příze ideální pro všechna roční období, zejména pro horké letní dny. Měkká a odolná, lesklá zlatá rexorová viskóza dělá tento šátek navíc pohodlnější, a proto je skvělou volbou pro miminka i starší děti.

Složení:

  • 92 % eukalyptus
  • 8% metalizované a ekologické viskózy rexor
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.