Šátek Wild Slings Jardin secret - canne à sucre

Šátek je inspirován cukrovou třtinou, sladkou, exotickou rostlinou pocházející z jižní Asie. Svěží, lahvově zelené pozadí připomíná pole plné této úžasné rostliny a slouží jako hostitel složitých obrázků květin, jablek, kolibříků a motýlů v jemných růžových a modrých barvách. Navzdory živosti výšivek je však šátek stále jemný a uklidňující. Zaručeně upoutá pozornost.

  

8 820 Kč 8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 5 510 Kč 5 510 Kč od 5 510 Kč 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH od 4 554 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Jardin secret - canne à sucre“?

Šátek je vyroben především z eukalyptové příze, ekologicky šetrného, jemně krásného vlákna známého svou luxusní měkkostí a vysokou savostí. Tentokrát je protkán přízí z cukrové třtiny. Tato konkrétní nit je neuvěřitelně hedvábná, hypoalergenní a díky svým termoregulačním vlastnostem je ideální volbou do horkého počasí. Je také biologicky odbouratelná a nasákavá. Vlákno z cukrové třtiny se obvykle vyrábí ze zbytků, které zůstávají po procesu získávání šťávy ze stonků rostlin. Používá se také jako obnovitelný zdroj energie a při výrobě biologicky odbouratelných materiálů, i když zřídkakdy v látkách. Wild Slings je vůbec první společností, která tuto kombinaci vláken utkala dohromady.

Složení:

  • 50% eukalyptus
  • 50% cukrové třtiny
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.