Šátek Wild Slings Insomnia - basilic thaïlandais au vin

Tento šátek z kolekce bez bavlny je inspirován thajskou bazalkou, zvláštní rostlinou pocházející z jihovýchodní Asie, kterou snadno poznáte podle fialových stonků a květů. Barevnost tohoto krásného šátku je převzata přímo z tohoto výjimečného koření. Základní barva má krásný odstín purpurové a po celé délce je šátek zdobený vínovými obrázky rostlin, měsíce, můry a drobných koníků.

 

  

9 550 Kč 9 310 Kč 9 060 Kč 8 820 Kč 8 570 Kč 5 630 Kč 5 630 Kč od 5 630 Kč 7 893 Kč bez DPH 7 694 Kč bez DPH 7 488 Kč bez DPH 7 289 Kč bez DPH 7 083 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH od 4 653 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Insomnia - basilic thaïlandais au vin“?

Šátek je vyroben z eukalyptové příze, což je měkká a hedvábná příze na rostlinné bázi s krásným, jemným leskem. Eukalyptus však není jen skvělý pro životní prostředí - tato příze je mimořádně krásná, luxusně měkká a vysoce savá. Díky tomu je ideální pro všechna roční období, zejména pro horké letní dny. Eukalyptové nitě jsou protkány hedvábím tussah, merino vlnou a jačí vlnou - jde o neobvyklou a jedinečnou přízi, díky níž je šátek lehký a měkký; je vzácnější než kašmír, pochází z etických zdrojů, je antibakteriální a antialergická, jemná jako mlha a hebká jako obláček. Tato konkrétní směs látek je jednou z nejlepších kombinací, které můžete pro své dítě použít - určitě se v ní bude cítit bezpečně a pohodlně. Šátky smíchané s merino vlnou a jačí přízí jsou ideální i do teplejšího počasí. Mají termoregulační vlastnosti, takže se dítě nepřehřívá, a díky celé směsi je šátek mimořádně vzdušný.

Složení:

  • 40% - eucalyptus
  • 10% - mulesing free merino vlna
  • 35% - tussah
  • 15% - yak
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.