Šátek Wild Slings La dentelle de la reine Anne – le ciel d'été

V tomhle šátku se zamilujete do kouzla temné letní noci. Rostliny a létající hmyz plující v hluboké černé přízi, vypadají, jako by se na chvíli zastavili v čase, třpytí se barvami máty, chrpulky, meruňky a červeného tussah hedvábí. Kromě mozaikyí vytvořené tussahovým hedvábím je tento šátek malým, impresionistickým uměleckým dílem díky použití techniky kapesniho tkaní, kdy se barvy prolínají jako paprsky světla odražené na voní hladině.


Můžeme doručit do:
25.7.2024 - - - Zvolte variantu
7 590 Kč 7 350 Kč 7 110 Kč 4 900 Kč od 4 900 Kč 6 273 Kč bez DPH 6 074 Kč bez DPH 5 876 Kč bez DPH 4 050 Kč bez DPH od 4 050 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La dentelle de la reine Anne – le ciel d'été“?

Pocket weave je technika tkaní, při které jsou dvě vrstvy látky spojené vzorem. Díky tomu je šátek navzdory velmi vysoké gramáži měkký jako obláček, nadýchaný a skvěle se dotahuje. Své dítě téměř zabalíte do načechranosti. Je to neuvěřitelně měkký zázrak - je to šátek vhodný pro větší batolata, velmi nosný a mimořádně pohodlný jak pro rodiče, tak pro dítě. Je utkán z bavlny a hedvábí tussah. 

Složení:

  • 60% Bio Fairtrade Gots bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • pocket weave (kapesní vazba)
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.