Šátek Wild Slings Mère Nature - Nénuphar

Matka příroda nám dává ve své milosti mnoho dobrých věcí, ale jedny z největších pokladů, které nám nabízí, jsou moudrost a porozumění. Díky nim vnímáme křehkost našeho života, díky níž si ho ještě více vážíme. Chceme ho prožívat s úžasem, obklopeni svými blízkými, s nimiž sdílíme společné hodnoty. Láska, svoboda a úcta jsou hlavními složkami života v souladu s přírodou a světem kolem nás. To jsou hodnoty, které chceme předat našim dětem, které jsou součástí kruhu života, který se nikdy nezastaví ve své věčnosti je nekonečně krásný. Tento krásný a symbolický šátek je poset zvířecími lebkami, jejichž parohy jsou zdobeny květinami. Je to odkaz na matku přírodu, ve které se nic nenávratně neztratí, místo něčeho, co odešlo, se vždy objeví něco nového a krásného. Díky tomuto krásnému a majestátnímu šátku pocítíte také toto pouto a budete ho chtít předat svým milovaným dětem.

Můžeme doručit do:
- 27.6.2024 - - - Zvolte variantu
6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Mère Nature - Nénuphar“?

Tento šátek je extrémně nosný a odolný a zároveň potěší svou krásou. Intenzivní lahvově zelená je propletena vícebarevnými nitěmi tmavého mátového tussahu a vytváří okouzlující mozaiku, která vás ohromí. Lebky zvířat zdobené květinami jsou tkané v krásné barvě teplé zlaté hořčice, vypadají důstojně a majestátně a krásně kontrastují se sytě zeleným pozadím. Tato verze šátku je vhodná pro batolata. Šátky Wild Slings jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu. Každý šátek je před odesláním také ošetřen párou.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.