Šátek Wild Slings Les ténèbres – la mer

Moře dokonale odráží dualitu přírody, vypadá krásně, krotce a hladce, je ideálním místem pro lenošení na slunci a nabízí nekonečné možnosti vodních her. Vždy však musíme dávat pozor, abychom sami neokusili, jak kruté může být moře. Jak silné a nepředvídatelné je. Láska k moři, k té modré, nespoutané síle a kráse, je nekonečná. 

Můžeme doručit do:
- - 27.6.2024 - - - - Zvolte variantu
6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 5 140 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – la mer“?

Tento šátekl zdobený černými tajemnými můrami je malým uměleckým dílem. Modrý odstín tohoto šátku je okouzlující a dokonalý po všech stránkách. Je utkán z bavlny a velmi oblíbeného hedvábí tussah, který vytváří nádhernou černou a bílou mozaiku plnou znecitlivění. Tussah je proslulý svými obklopujícími vlastnostmi, je jemný a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se utahuje a po celou dobu vypadá fenomenálně. Kombinuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.