Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Météorites

Měsíc a jeho fáze. Tento motiv Wild Slings používá velmi často ve svých šátcích, protože Měsíc zachovává určitá tajemství. Skrývá a ukazuje se v celé své slávě, narůstá a zmenšuje se, přichází a odchází. Někdy svítí jasně jako slunce a jindy je tmavý a kalný. Když mraky pokrývají noční oblohu, využívá všechnu svou sílu k tomu, aby se představil a zaujme démonický vzhled, vyvolává duchy. Tentokrát je použita okouzliující barva noční oblohy spolu s nádhernými odstíny tussahu v barvě vínové, zázvoru a máty, které připomínají meteorickou sprchu. Čistá magie. Od starověku lidé věřili v magickou sílu padajících hvězd. V dnešní době lidé nejsou k těmto úkazům připoutáni takovou pozorností i když komety objevující se na obloze stále vyvolávají velký zájem. Přesvědčení však přežilo, že když uvidíme padající hvězdu, měli bychom si něco přát a to se nám určitě vyplní.

6 860 Kč 6 610 Kč 6 240 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 5 669 Kč bez DPH 5 463 Kč bez DPH 5 157 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rêves de la lune - Météorites“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  •  60% organická bavlna Pima 

  • 40% tussah

  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.