Šátek Wild Slings Rêves de la lune - Météorites

Měsíc a jeho fáze. Tento motiv Wild Slings používá velmi často ve svých šátcích, protože Měsíc zachovává určitá tajemství. Skrývá a ukazuje se v celé své slávě, narůstá a zmenšuje se, přichází a odchází. Někdy svítí jasně jako slunce a jindy je tmavý a kalný. Když mraky pokrývají noční oblohu, využívá všechnu svou sílu k tomu, aby se představil a zaujme démonický vzhled, vyvolává duchy. Tentokrát je použita okouzliující barva noční oblohy spolu s nádhernými odstíny tussahu v barvě vínové, zázvoru a máty, které připomínají meteorickou sprchu. Čistá magie. Od starověku lidé věřili v magickou sílu padajících hvězd. V dnešní době lidé nejsou k těmto úkazům připoutáni takovou pozorností i když komety objevující se na obloze stále vyvolávají velký zájem. Přesvědčení však přežilo, že když uvidíme padající hvězdu, měli bychom si něco přát a to se nám určitě vyplní.

7 350 Kč 7 090 Kč 6 690 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 859,50 Kč bez DPH 5 528,93 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Rêves de la lune - Météorites“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  •  60% organická bavlna Pima 

  • 40% tussah

  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení