Šátek Wild Slings Reves de la lune – la marée d’azur

Představujeme vám další šátek z kolekce "Les secrets de l'océan", inspirovaný Středozemním mořem. Tento šátek je splněním všech snů o odrazu barev moře. Matka příroda si zaslouží náš každodenní malý úsměv jako poděkování za celou škálu laskavostí, kterými nás obdarovává. Tento šátek v mnoha barvách modré obklopí vás i vaše dítě jako mořský vánek. Jako letní šumění vody, zvěstující prosperitu, štěstí a oceán možností.
8 570 Kč 8 330 Kč 8 080 Kč 7 840 Kč 7 590 Kč 5 630 Kč 5 630 Kč od 5 630 Kč 7 083 Kč bez DPH 6 884 Kč bez DPH 6 678 Kč bez DPH 6 479 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH od 4 653 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Objednáno Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune – la marée d’azur“?

Tento šátek je utkán z neuvěřitelně ušlechtilých přízí. Mimořádně jemného organického lnu, ušlechtilého lnu, bambusu a oblíbeného hedvábí tussah, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je měkké a pevné zároveň. Díky této směsi šátek perfektně funguje, dobře se utahuje a vypadá stále fenomenálně. V tomto šátku se snoubí vše - výjimečná měkkost, pružnost a jedinečný design. Je ideální jak pro první zavinutí novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a pohodlný.

Složení:

  • 40% - měkký len barvený vesmírem
  • 40% - tussah hedvábí
  • 10% - jemné ušlechtilé len
  • 10% - bambusové vlákno
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.