Šátek Wild Slings Reves de la lune – l’horizon

Šátek je tkan metodou pocket weave. Díky kombinací dvou vrstev získává svou lehkost a jemnost. Horizont označuje hranici mezi prostorem viditelným pro pozorování a prostorem zakrytým Zemí. Je to okamžik, kdy se zdá, že se sen setkává s realitou. Tato tenká, prchavá hranice nám umožňuje vidět něco, co nám dříve unikalo. V tomto odrazu můžeme objevit neznámé, podívat se na svět jiným způsobem, prohlédnout si ho v různých barvách, vyrazit na cestu, která nás povede ke štěstí. Právě vzpomínka na horizont a prolínání reality s tajemstvím vedla k užití techniky pocket weave. Jsou to dvě vrstvy látky spojené vzorem. A efekt je ohromující - šátek je měkký jako obláček, nadýchaný a skvěle se dotahuje. Prolínání barev dokonale odkazuje na název šátku - intenzivní modrá se šťavnatou fialovou barvou lilku. Červené drobné květy a bílé hvězdy s měsícem doplňují vzor a vytvářejí nádhernou a jemnou kompozici.


7 350 Kč 7 110 Kč 6 860 Kč 4 660 Kč od 4 660 Kč 6 074 Kč bez DPH 5 876 Kč bez DPH 5 669 Kč bez DPH 3 851 Kč bez DPH od 3 851 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune – l’horizon“?

Šátek je díky své měkkosti a odolnosti ideální pro starší děti. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Je prodyšná a bio organická eukalyptová vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost. Materiál je odolný, nekrčí se ani se neprotahuje. Co je také velmi důležité doporučujeme ho zejména lidem s citlivou pokožkou a alergikům, pro které bude perfektní už od prvních dnů života novorozence.

Složení:

  • 60% Bio Fairtrade Gots bavlna
  • 40% bio eukalyptová příze
  • pocket weave (kapesní vazba)
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.