Šátek Wild Slings Reves de la lune – Fruits de la foret (noir)

Šátek, byl utkán z touhy po teplu léta. Slyšíte klidný hluk lesa, kde se můžete schovat před žárem, který vás vítá s otevřenou náručí a sdílí s vámi všechny své poklady. Využijte jeho pohostinnosti. Bude se vám líbit pocit jednoty s přírodou, který vás obklopí, jakmile překročíte jeho práh. Vůně lesa uklidňuje duši, cítíte se tam jako doma, jako na bezpečném místě, kam se podvědomě vracíme i ve snech. A dokonce i při snění si můžemecítit tuto okouzlující kombinaci sladké pryskyřice, voňavého jehličí, čerstvé trávy. Jedná se o jednu z nejkrásnějších vůní na světě, která se po staletí nezměnila a budou si ji pamatovat i naše pravnoučata. Objevování tajemství lesa a využívání všech jeho výhod je pro nás úžasným potěšením. Velké množství ovoce, které tam můžeme najít, z nás dělá malého lovce pokladů. Radost z hledání prvních ostružin, malin, borůvek nebo lesních jahod zůstala po celá léta nezměněna. Vždy si jimi dychtíme naplnit žaludek a ochutnáváme tyto sladké dárky s neskrývanou chutí. Jsou samy o sobě šťavnaté, voňavé, čisté povahy. Na tomto šátku najdete celou řadu těchto lesních pokladů.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 5 510 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune – Fruits de la foret (noir)“?

Tato úžasná verze šátku „Reves de la lune“ s jemnými černými květinami a pohádkově snovými hvězdami má nyní barvu lesního ovoce. Tkané s přídavkem tussahu v barvách zelené, modré a fialové přináší na mysli šťavnaté, lahodné letní ovocné dezerty a vytváří mozaiku nádherných nopků. Šátek ve velmi hluboké malinové barvě obsahuje také bambusové vlákno, které má antibakteriální vlastnosti a navíc mu poskytuje ještě větší odolnost a nosnost. Měkkost tohoto zavinování je poezií pro pokožku, bude skvělou volbou pro novorozence i starší děti, protože je velmi odolný a jistě vám bude sloužit dlouho a dlouho. Nechte sebe a své milé dítě zamilovat se do tohoto malého uměleckého díla.

Složení:

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 10% bambus
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení