Šátek Wild Slings Reves de la lune – Fruits de la foret (noir)

Šátek, byl utkán z touhy po teplu léta. Slyšíte klidný hluk lesa, kde se můžete schovat před žárem, který vás vítá s otevřenou náručí a sdílí s vámi všechny své poklady. Využijte jeho pohostinnosti. Bude se vám líbit pocit jednoty s přírodou, který vás obklopí, jakmile překročíte jeho práh. Vůně lesa uklidňuje duši, cítíte se tam jako doma, jako na bezpečném místě, kam se podvědomě vracíme i ve snech. A dokonce i při snění si můžemecítit tuto okouzlující kombinaci sladké pryskyřice, voňavého jehličí, čerstvé trávy. Jedná se o jednu z nejkrásnějších vůní na světě, která se po staletí nezměnila a budou si ji pamatovat i naše pravnoučata. Objevování tajemství lesa a využívání všech jeho výhod je pro nás úžasným potěšením. Velké množství ovoce, které tam můžeme najít, z nás dělá malého lovce pokladů. Radost z hledání prvních ostružin, malin, borůvek nebo lesních jahod zůstala po celá léta nezměněna. Vždy si jimi dychtíme naplnit žaludek a ochutnáváme tyto sladké dárky s neskrývanou chutí. Jsou samy o sobě šťavnaté, voňavé, čisté povahy. Na tomto šátku najdete celou řadu těchto lesních pokladů.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 5 510 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 645 Kč bez DPH 5 421 Kč bez DPH 5 207 Kč bez DPH 4 992 Kč bez DPH 4 777 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 3 364 Kč bez DPH od 3 364 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune – Fruits de la foret (noir)“?

Tato úžasná verze šátku „Reves de la lune“ s jemnými černými květinami a pohádkově snovými hvězdami má nyní barvu lesního ovoce. Tkané s přídavkem tussahu v barvách zelené, modré a fialové přináší na mysli šťavnaté, lahodné letní ovocné dezerty a vytváří mozaiku nádherných nopků. Šátek ve velmi hluboké malinové barvě obsahuje také bambusové vlákno, které má antibakteriální vlastnosti a navíc mu poskytuje ještě větší odolnost a nosnost. Měkkost tohoto zavinování je poezií pro pokožku, bude skvělou volbou pro novorozence i starší děti, protože je velmi odolný a jistě vám bude sloužit dlouho a dlouho. Nechte sebe a své milé dítě zamilovat se do tohoto malého uměleckého díla.

Složení:

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 10% bambus
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.