Šátek Wild Slings Les tenebres - Dark Magnolia

Magnólie patří k nejstarším známým rostlinám. Jsou velmi krásné a pohled na kvetoucí keř je úchvatný. Díky tomu, že jsou tak staré, však skrývají mnohá tajemství. Mystika tohoto keře je inspirací tohoto šátku. Magnólie symbolizuje hrdost, důstojnost, čestnost, lásku k přírodě a ušlechtilost. Na Východě se jí říkalo rajský strom. V umění je znakem ženské sladkosti a krásy. Znamená čistotu, sjednocení, laskavost, lásku a rozvoj. Údajně byla v dávných dobách považována také za strom milenců. Kdysi se květiny používaly v milostné magii. Magnólie inspirují umělce již po staletí. Těší spisovatele, básníky i malíře. Tato květina je přenesena do nádherně jemného šátku - intenzivní růžová a sytě černá se prolínají jako sladkost a tajemství. V kombinaci se vzorem můr, nočního motýla, tomuto šátku dodává další nádech elegance a kouzla.

 

 

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 920 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les tenebres - Dark Magnolia“?

Šátek je utkán  z bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, které je proslulé svými mimořádnými vlastnostmi - je měkké a pevné zároveň. Jeho krásné barevné nopky zdobí celý šátek. Díky této směsi šátek perfektně funguje, dobře se utahuje a vypadá po celou dobu fenomenálně. Šátek v sobě spojuje vše - výjimečnou měkkost, pružnost a jedinečný design. Je ideální jak pro první zavinutí novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a pohodlný.

Složení:

  • 55% egyptská česaná bavlna
  • 45% tussah hedvábí
  • 280g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.