Šátek Wild Slings Les Tenebres – Granit

Vzor, který všichni znáte moc dobře "Temnota" - nádherný a vždy okouzlující - s můrami a drobnými prameny visícími z obrazce s korálky z run - pocházejících z Germánských tradicí, z nejstarší Evropské abecedy, která byla, podle legendy, člověku dána samotným Odinem. V novém složení "Granit" ještě zdůrazňuje jeho sílu, trvanlivost a krásu. Není pochyb o tom, že žula je jedním z nejznámějších kamenů na světě. Je to tvrdá skála, odolná všem povětrnostním podmínkám a neustále tvarována přírodou. Celá krása spočívá v rozmanitosti tohoto kamene, nenajdeme dvě identické skály. Žula připomíná mateřské pocity vůči dítěti. Za všech okolností neměnná, odolná, silná. Což může překonat všechny překážky. Je schopna podpory v každé situaci. A tak odlišné. Každá matka je jiná, každá ukazuje své pocity odlišně, každá má jiné zkušenosti a emoce. Každý je jiný, ale všichni jsou silní a krásní svým vlastním způsobem.

4 780 Kč 4 530 Kč 4 290 Kč 3 180 Kč od 3 180 Kč 3 950 Kč bez DPH 3 744 Kč bez DPH 3 545 Kč bez DPH 2 628 Kč bez DPH od 2 628 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les Tenebres – Granit“?

Vegan vlna je tkanina měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Materiál je odolný, nesmršťuje se ani nepruží. Co je také velmi důležité, je zvláště doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence. Je také velmi nosný.

Složení:

  • 60% egyptská česaná bavlna
  • 40% veganská „vlna“
  • 250g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.