Šátek Wild Slings Les ténèbres –le kaléidoscope

Šáte je vícerozměrný ze všech možných úhlů, odtud jeho zvláštní název. Je utkán stylem zvaným pocket weave, vzabou, kde se setkávají dvě vrstvy vláken, aby vytvořily neuvěřitelně měkkou látku. Přitom je také oboustranná. V životě je nesmírně krásné a fascinující, že jsme neustále v pohybu, abychom mohli žít a prožít naše bytí na tolika úrovních. Barvy života jsou v tomto šátku dokonale ukázány. Jedna jeho strana je hluboce černá jako noční obloha, zatímco druhá je čistě bílá. Měsíce a hvězdy, které zdobí okolí můr, jsou tkané v sedmi barvách, což odráží další zázrak přírody - barvy duhy. Díky technice pocket weave, kde jsou dvě vrstvy látky spojeny vzorem, se podařilo dosáhnout ohromujícího efektu - šátek je mimořádně krásný, jemný jako obláček, nadýchaný a skvěle se dotahuje.

7 350 Kč 7 110 Kč 6 860 Kč 6 610 Kč 4 660 Kč od 4 660 Kč 6 074 Kč bez DPH 5 876 Kč bez DPH 5 669 Kč bez DPH 5 463 Kč bez DPH 3 851 Kč bez DPH od 3 851 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres –le kaléidoscope“?

Šátek je díky své měkkosti a odolnosti ideální jak pro novorozence, tak pro starší děti. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Je prodyšná a bio organická eukalyptová vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek je perfektní i pro horké dny. Materiál je odolný, nekrčí se ani se neprotahuje. Co je také velmi důležité, doporučujeme ho zejména lidem s citlivou pokožkou a alergikům, pro které bude perfektní už od prvních dnů života novorozence. „Les ténèbres –Le kaléidoscope“ je utkán z jedinečných a ušlechtilých vláken. Je kombinací bio FairTrade GOTS bavlny se dvěma speciálními přírodními vlákny - lnem a bambusem. BIO FairTrade GOTS bavlna je certifikované vlákno nejvyšší kvality. Splňuje také nejvyšší standardy dodržované v každé fázi výroby. Od sklizně přes zpracování příze až po spravedlivé pracovní podmínky pro lidi, kteří se podílejí na její výrobě.

Složení:

  • 50% bio fairtrade gots bavlna
  • 30% přírodní len
  • 20% přírodní bambus
  • pocket weave (kapesní vazba)
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.