Šátek Wild Slings Les corbeaux de l'orage

Les corbeaux de l'orage je vzor, na kterém vidíte jak vítr prohání mraky a majestátní havrani ohlašují liják a očistu. S této kresby cítíte sílu přírody. Ve větrných oblacích najdete odkaz na dávnou historii, kdy člověk respektoval přírodu, její moc a celý svět byl chrámem přírody. V prašném mračnu uvidíte symboly starověké historie: mocný Perun a Weles. Paže symbolizující všemohoucí sílu, zakončené symbolikou kombinující déšť a slunce. Ve středu je umístěn starověký Vegvisira, ten je kompasem eskalace prvků a přírody.

5 760 Kč 5 510 Kč 4 050 Kč od 4 050 Kč 4 760 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 3 347 Kč bez DPH od 3 347 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbeaux de l'orage“?

Tento šátek je velmi překvapivý svou jedinečností, díky fascinující přízi, kterou je konopí. Tato příze je divoká ,veganská a krásná. Její nepravidelnost se projevuje zahuštěním vláken, která jsou tkaná do měkké česané bavlny a připomínají divoké květy tkané do vlasů. Konopí je nejsilnější z nití. Srovnatelná s plátnem, ale silnější. Rozhodně krásnější a ušlechtilejší, jedinečná.

Jedná se o velmi dobře nosný šátek, který je stejně silný jako otcovy paže, ale je také snadné zkrotit jeho surovost. Vytvořeno pro nošení v horkých i chladných dnech díky své neobvyklé směsi. Nebojte se tohoto šátku, pokud chcete nosit malé dítě - brzy se stane jemným jako druhá kůže, ale nikdy neztratí svůj charakter tajemné a divoké rostlinné tkaniny.

Složení:

  • 50% bavlna Pima
  • 15% egyptská česaná bavlna
  • 35% organická konopná příze černá jako havraní peří 
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.