Šátek Wild Slings Les corbeaux de l'orage - la crépuscule

La crépuscule znamená francouzsky soumrak. Tato magická doba těsně před západem slunce je nejmagičtější čas dne - v kinematografii se dokonce nazývá „magická hodina“. Začíná být temno a klid, ale stále je trochu světla - někdy se objeví na obloze žlutá, někdy oranžová, někdy dokonce červená… Představte si, že stojíte v opuštěném větrném mlýně, pozorujete slunce, jak mizí nad obzorem a na obloze se vytváří neskutečná hra barev. Je velmi ticho, dokonce i vítr se zastaví. A najednou - podivný zvuk, který vás může vyděsit, když ho poprvé zaslechnete - výkřiky havran. Na této verzi „Les corbeaux de l'orage“ uvidíte všechny magické a mocné prvky, které byly přítomny na prvním, ty co jste si tak moc zamilovali: majestátní havrany, mraky, symboly dávné historie - mocný Perun a Weles, zbraně symbolizující moc a všemohoucnost a končící symbolickými hřebeny deště a slunce, stejně jako starověký Vegvisir ve víru.

6 960 Kč 6 700 Kč 6 430 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 5 752,07 Kč bez DPH 5 537,19 Kč bez DPH 5 314,05 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbeaux de l'orage - la crépuscule“?

Je to velmi divoká směsná směs. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peříčko. 

Složení:

  • 50% pima bavlna
  • 40% dva různé odstíny tussah
  • 10% bambusu
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení