Šátek Wild Slings Les corbeaux de l'orage - la crépuscule

La crépuscule znamená francouzsky soumrak. Tato magická doba těsně před západem slunce je nejmagičtější čas dne - v kinematografii se dokonce nazývá „magická hodina“. Začíná být temno a klid, ale stále je trochu světla - někdy se objeví na obloze žlutá, někdy oranžová, někdy dokonce červená… Představte si, že stojíte v opuštěném větrném mlýně, pozorujete slunce, jak mizí nad obzorem a na obloze se vytváří neskutečná hra barev. Je velmi ticho, dokonce i vítr se zastaví. A najednou - podivný zvuk, který vás může vyděsit, když ho poprvé zaslechnete - výkřiky havran. Na této verzi „Les corbeaux de l'orage“ uvidíte všechny magické a mocné prvky, které byly přítomny na prvním, ty co jste si tak moc zamilovali: majestátní havrany, mraky, symboly dávné historie - mocný Perun a Weles, zbraně symbolizující moc a všemohoucnost a končící symbolickými hřebeny deště a slunce, stejně jako starověký Vegvisir ve víru.

6 490 Kč 6 250 Kč 6 000 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 5 364 Kč bez DPH 5 165 Kč bez DPH 4 959 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbeaux de l'orage - la crépuscule“?

Je to velmi divoká směsná směs. Je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peříčko. 

Složení:

  • 50% pima bavlna
  • 40% dva různé odstíny tussah
  • 10% bambusu
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.