Šátek Wild Slings La foret vierge – Granit

Šátek má krásnou, hlubokou žulovou barvu, která vděčí za svůj název. Bílé kresby La foret vierge vypadají krásně, což vytváří jedinečný a okouzlující vzor. Příroda je jeho inspirací. Přestože je žula nejčastější skálou na Zemi, je zbytečné hledat dva identické kousky tohoto půvabného kamene. Je vytvořen hluboko pod povrchem Je to krystalizovaná kapalina, horké magma, je to dokonalá kombinace síly přírody s nádechem tajemství a úžasné trvanlivosti s jedinečností. Základy gotických katedrál a zdí malých, ale okouzlujících vesnických kostelů byly postaveny ze žulových bloků, stejně jako obranné zdi a hradní věže. Obdivujeme to všechno a dnes vytrvalost a krása jdou ruku v ruce po celá léta. Žulová skála je proto ideální metaforou pro matku, jejíž láska a síla jsou jednou z nejsilnějších energií na Zemi. Mateřská láska je jedinečná a nepopiratelně krásná. Matka matky, která se narodila z přírody, je od úsvitu času základem lidské existence, podstatou vytrvalosti, dobra a jedinečnosti. Tento šátek je poctou nejen matce přírodě, je poctou každé z matek, které svou láskou budují nejkrásnější pouto na světě, pouto se svým vlastním dítětem

4 780 Kč 4 530 Kč 4 290 Kč 3 180 Kč od 3 180 Kč 3 950 Kč bez DPH 3 744 Kč bez DPH 3 545 Kč bez DPH 2 628 Kč bez DPH od 2 628 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „La foret vierge – Granit“?

Vegan vlna je tkanina měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Materiál je odolný, nesmršťuje se ani nepruží. Co je také velmi důležité, je zvláště doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence. Je také velmi nosný.

Složení:

  • 60% egyptská česaná bavlna
  • 40% veganská „vlna“
  • 250g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.