Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings L’heure des merveilles – Le soleil parmi les herbes

Okouzlující šátek, který hrdě objímá malé, roztomilé pomněnky. Tentokrát se schovávají v husté trávě a stydlivě se vyhřívají ve slunečních paprscích.  Leželi jste někdy v trávě na louce? Teplé poryvy větru vám jemně připomínají blížící se západ slunce. Ležíte tiše mezi zelenou trávou a pozorujete plaché paprsky slunce, které pronikají hustou trávou. Barva těchto paprsků je velmi teplá, téměř oranžová a krásně se mísí se šťavnatou zelení na louce. Tráva kolem jsou protkaná květinami, které zde mají své království. Ležící na dece můžete v tichosti sledovat tuto podívanou a užívat si toto malé štěstí.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’heure des merveilles – Le soleil parmi les herbes“?

Tento krásný šátek je tkaný s přídavkem tussah v barvách bílé a oranžové, což vytváří mozaiku nádherných nopků. Šátek v odstínu sytě zelené obsahuje také bambusové vlákno, které má antibakteriální vlastnosti a navíc mu poskytuje ještě větší nosnost. Měkkost tohoto šátku je poezií pro pokožku, bude skvělou volbou pro novorozence i starší děti, protože je velmi nosný a jistě vám bude sloužit dlouhou dobu. 

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 10% bambus
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení