Šátek Wild Slings L’heure des merveilles – Le soleil parmi les herbes

Okouzlující šátek, který hrdě objímá malé, roztomilé pomněnky. Tentokrát se schovávají v husté trávě a stydlivě se vyhřívají ve slunečních paprscích.  Leželi jste někdy v trávě na louce? Teplé poryvy větru vám jemně připomínají blížící se západ slunce. Ležíte tiše mezi zelenou trávou a pozorujete plaché paprsky slunce, které pronikají hustou trávou. Barva těchto paprsků je velmi teplá, téměř oranžová a krásně se mísí se šťavnatou zelení na louce. Tráva kolem jsou protkaná květinami, které zde mají své království. Ležící na dece můžete v tichosti sledovat tuto podívanou a užívat si toto malé štěstí.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „L’heure des merveilles – Le soleil parmi les herbes“?

Tento krásný šátek je tkaný s přídavkem tussah v barvách bílé a oranžové, což vytváří mozaiku nádherných nopků. Šátek v odstínu sytě zelené obsahuje také bambusové vlákno, které má antibakteriální vlastnosti a navíc mu poskytuje ještě větší nosnost. Měkkost tohoto šátku je poezií pro pokožku, bude skvělou volbou pro novorozence i starší děti, protože je velmi nosný a jistě vám bude sloužit dlouhou dobu. 

  • 50 % organická Pima bavlna
  • 10% bambus
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.