Šátek Wild Slings Danse de l'ocean- toucher de la rose

Slyšeli jste legendu, jak se růže stala královnou květin? Před dlouhou dobou si všechny květiny světa stěžovaly na panství lotosového květu, který v noci usnul a nebyl schopen se o své poddané postarat. Když se Všemohoucí podíval na tuto situaci, věděl, že takové jedinečné rostliny, jako jsou květiny, si zaslouží mít zároveň moudrého, dobrého a krásného vládcem. Zjevným kandidátem na toto místo byla bezchybně růže, důstojná, magická a šíleně krásná. Šířila kolem sebe svou moudrost, šarm a dobrotu a byla inspirací pro milence,a zároveň útočištěm a podporou pro ty v nouzi. Všemohoucí jí dal korunu a trny, aby nikdy nezaspala, když vládla květinám. A tak po staletí hrdě nosí korunu, nikdy nezaspí a hlídá krásu, dobrotu a lásku. Ve skutečnosti je růže mnohem starší než člověk, takže možná právě proto ví tolik o tom, jak kombinovat protiklady, býtzároveň sladká, krásná ale i silná. Při pohledu na růži je její střed jako slunce a její okvětní lístky jsou harmonií přírody a tato harmonie je inspirací k tomu, aby z této mimořádné příze byl utkán šátek.

6 860 Kč 6 610 Kč 6 370 Kč 6 130 Kč 4 170 Kč od 4 170 Kč 5 669 Kč bez DPH 5 463 Kč bez DPH 5 264 Kč bez DPH 5 066 Kč bez DPH 3 446 Kč bez DPH od 3 446 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Danse de l'ocean- toucher de la rose“?

Růžová příze je přírodní a chemicky nepoškozené. Jedná se o velkolepé vlákno, které kombinuje ušlechtilost a jemnost kašmíru, měkost bambusu a sílu lnu. Jedná se o měkký šátek, je jako nejměkčí deka, jakou si dokážete představit, která lehce pohladí pokožku vašeho milovaného dítěte. Je neuvěřitelně poddajný, lehký jako pírko a extrémně silný.
Vhodný na první navázání dítěte od prvních vteřin života. Několikaleté děti se v něm také budou cítit skvěle - protože báječná měkkost a jemnost tohoto vlákna je nesrovnatelná s čímkoli jiným.

Složení:

  • 60% organická bavlna Pima
  • 40% růžová příze
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.