Vážení zákazníci. Z důvodu dovolené bude poslední expedice probíhat do 23.6.2022. Objednávky, které budou zadány později, budeme expedovat 7.7.2022. Děkujeme za pochopení.

Šátek Wild Slings Danse de l'ocean- toucher de la rose

Slyšeli jste legendu, jak se růže stala královnou květin? Před dlouhou dobou si všechny květiny světa stěžovaly na panství lotosového květu, který v noci usnul a nebyl schopen se o své poddané postarat. Když se Všemohoucí podíval na tuto situaci, věděl, že takové jedinečné rostliny, jako jsou květiny, si zaslouží mít zároveň moudrého, dobrého a krásného vládcem. Zjevným kandidátem na toto místo byla bezchybně růže, důstojná, magická a šíleně krásná. Šířila kolem sebe svou moudrost, šarm a dobrotu a byla inspirací pro milence,a zároveň útočištěm a podporou pro ty v nouzi. Všemohoucí jí dal korunu a trny, aby nikdy nezaspala, když vládla květinám. A tak po staletí hrdě nosí korunu, nikdy nezaspí a hlídá krásu, dobrotu a lásku. Ve skutečnosti je růže mnohem starší než člověk, takže možná právě proto ví tolik o tom, jak kombinovat protiklady, býtzároveň sladká, krásná ale i silná. Při pohledu na růži je její střed jako slunce a její okvětní lístky jsou harmonií přírody a tato harmonie je inspirací k tomu, aby z této mimořádné příze byl utkán šátek.

7 350 Kč 7 090 Kč 6 830 Kč 6 570 Kč 4 470 Kč od 4 470 Kč 6 074,38 Kč bez DPH 5 859,50 Kč bez DPH 5 644,63 Kč bez DPH 5 429,75 Kč bez DPH 3 694,21 Kč bez DPH od 3 694,21 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Danse de l'ocean- toucher de la rose“?

Růžová příze je přírodní a chemicky nepoškozené. Jedná se o velkolepé vlákno, které kombinuje ušlechtilost a jemnost kašmíru, měkost bambusu a sílu lnu. Jedná se o měkký šátek, je jako nejměkčí deka, jakou si dokážete představit, která lehce pohladí pokožku vašeho milovaného dítěte. Je neuvěřitelně poddajný, lehký jako pírko a extrémně silný.
Vhodný na první navázání dítěte od prvních vteřin života. Několikaleté děti se v něm také budou cítit skvěle - protože báječná měkkost a jemnost tohoto vlákna je nesrovnatelná s čímkoli jiným.

Složení:

  • 60% organická bavlna Pima
  • 40% růžová příze
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení