Šátek Wild Slings La Reine – Yin Yang

Vzor "La Reine", znázorňuje důstojné, pracovité včely, což dokonale odpovídá poselství tohoto šátku - mystická síla a moudrost, věčné prolínání sil a protikladů - jin jang. Vše v životě se děje ve správný čas a na správném místě. I když ne vždy rozumíme všem záměrům matky přírody a vesmíru, vše funguje v souladu s věčným řádem. Světlo se potkává s temnotou, dobro se zlem, odpočinek s prací. Bez jednoho bychom nedokázali ocenit to druhé. Snažíme se jít s větrem o závod, obklopujeme svou rodinu láskou a učíme naše děti milovat, chápat a být trpělivé, že poznání někdy přichází až časem. Pojem jin a jang pochází ze staré čínské filozofie a metafyziky. Popisuje dvě základní a protikladné, ale vzájemně se doplňující síly, které se vyskytují v celém vesmíru. Vzájemné působení Jin a Jang je příčinou vzniku a proměn všech věcí. Kombinace těchto sil je inspirací pro vytvoření tohoto jednobarevného šátku, zdobeného hrdými, krásnými včelami a korunkami.

 

 

6 430 Kč 6 170 Kč 5 910 Kč 5 510 Kč 3 680 Kč 3 680 Kč od 3 680 Kč 5 314,05 Kč bez DPH 5 099,17 Kč bez DPH 4 884,30 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 3 041,32 Kč bez DPH 3 041,32 Kč bez DPH od 3 041,32 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ True Love – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení