Šátek Wild Slings La Reine – Yin Yang

Vzor "La Reine", znázorňuje důstojné, pracovité včely, což dokonale odpovídá poselství tohoto šátku - mystická síla a moudrost, věčné prolínání sil a protikladů - jin jang. Vše v životě se děje ve správný čas a na správném místě. I když ne vždy rozumíme všem záměrům matky přírody a vesmíru, vše funguje v souladu s věčným řádem. Světlo se potkává s temnotou, dobro se zlem, odpočinek s prací. Bez jednoho bychom nedokázali ocenit to druhé. Snažíme se jít s větrem o závod, obklopujeme svou rodinu láskou a učíme naše děti milovat, chápat a být trpělivé, že poznání někdy přichází až časem. Pojem jin a jang pochází ze staré čínské filozofie a metafyziky. Popisuje dvě základní a protikladné, ale vzájemně se doplňující síly, které se vyskytují v celém vesmíru. Vzájemné působení Jin a Jang je příčinou vzniku a proměn všech věcí. Kombinace těchto sil je inspirací pro vytvoření tohoto jednobarevného šátku, zdobeného hrdými, krásnými včelami a korunkami.

 

 

6 000 Kč 5 760 Kč 5 510 Kč 5 140 Kč 3 430 Kč 3 430 Kč od 3 430 Kč 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH od 2 835 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ True Love – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.