Nosítko Wild Slings Silence

Toto nosítko je ušito z oblíbeného vzoru šátku Wild Slings Silence. Les je magickým místem. Je to království barev, vůní a zvuků. Nejkrásnější je však mlhavý les pokrytý tajemstvím a tichem, přerušený pouze zvukem bijícího srdce. Mlhou zahalené runy, pečlivě vytvořené z drobných větviček, které se objevují nad korunami stromů - Mannaz, Algiz a Berkano.

6 016 Kč 4 972 Kč bez DPH
Na dotaz

INFORMACE O VÝROBKU

Měkké, strukturované, ergonomické, svisle a vodorovně nastavitelné nosítko pro děti od velikosti 68cm do 4let.
Nosítek je zcela vyrobeno z šátku. Součástí je odepínací špičatý klobouk. Svislé a vodorovné nastavení umožňuje přizpůsobit nosítko pro maximální pohodlí dítěte. Polstrovano na kolenech, aby poskytovalo nejlepší pohodlí dítěte. Snadno umístíte dítě do ergonomické polohy. Lze jej nosit na břiše i na zádech. Měkký, široký bederní pás.

Rozměry panelu:

  • Šířka 18-47cm nad bederním pásem
  • Výška 26-45cm

Všechna nosítka jsou doporučena pro děti, které již sedí bez pomoci.

100% bezpečí, 100% pohodlí, 100% láska

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Nosítka

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.