RRRRR – Bleu sans fin - Blink

Ne tak rozčilení, ne tak nebezpeční, ne tak šílení. Jsou sladcí a roztomilí. Naši dinosauři se usmívají a hrají si s dětmi. Budou dokonalými kamarády na každém výletě, malém i velkém! Šťastní dinosauři se postarají o děti a budou je vést cestou nekonečných modrých a lesklých slunečních paprsků, zahřejí každé srdce a přinesou mnoho pozitivních myšlenek. Tato nová verze RRRRR je opravdu krásná a velmi elegantní. Bude dokonale doplňovat každé vaše oblečení. 

Můžeme doručit do:
- - 25.7.2024 Zvolte variantu
3 424 Kč 3 181 Kč 2 939 Kč od 2 939 Kč 2 830 Kč bez DPH 2 629 Kč bez DPH 2 429 Kč bez DPH od 2 429 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.