Kap Kap - Apres la pluie

Apres la puie, il fait le beau temps znamená v překladu: Po dešti slunce. Je to dobře známé přísloví v mnoha různých jazycích. Každý má ve svém životě nějaké špatné okamžiky, ale měli bychom si vždy pamatovat, že to nakonec vyjde. Tato verze šátku „Kap Kap“, tentokrát v úžasné barevné gradaci, je o duze a slunci, které se objevují po každém dešti. Dešťové kapky v různých odstínech růžové, fialové a modré vypadají velmi elegantně na černém pozadí.

2 668 Kč 2 416 Kč 2 174 Kč 1 567 Kč 1 567 Kč od 1 567 Kč 2 205 Kč bez DPH 1 997 Kč bez DPH 1 797 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH 1 295 Kč bez DPH od 1 295 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU:

Tento šátek je ideální pro novorozence i batolata, měkký, načechraný a plný spícího prachu. Šátky jsou vyrobeny ze 100% certifikované OEKO egyptské česané bavlny (270 g/m2). Je to velmi měkký a silný šátek.

Pokud máte zájem o doplněk nebo nosítko s tohoto šátku, neváhejte nás kontaktovat.

Některé podrobnosti o šátcích a příslušenství:

  • deka - celá šířka šátku s minky na zadní straně, 100cm dlouhá
  • šála - celá šířka šátku, 150cm dlouhá
  • šátek - 1/2 šířky šátku, 190cm dlouhý 

Nosítko ROAR:

Nosítko si můžete nechat ušít zcela na přání. Je možné si vybrat část vzoru, který bude umístěn na středu panelu nosítka. Odepínací špičatá kapuce může být doplněna ušima králíka nebo kočky. Nosítko je ušito celé z šátku. 

  • Standardní nosítko*
    Toto nosítko je vhodné pro velikost 68-98cm,což je vyhovující pro děti od 6 měsíců až do 2 let. Velikost panelu je 37cm pod kolenem a výška je 40cm.
  • Nastavitelné nosítko *
    Vertikálně a horizontálně nastavitelné nosítko je vhodné pro děti od velikosti 68 do 4 let.

* nosítka jsou doporučeny pro děti, které již sedí bez pomoci
/ Upozorňujeme, že nosítka budou připravena do 15 dnů /

 

Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.