I need space - Blink Blink

Chcete vědět, jak je možné vidět barevné galaxie, lesklé hvězdy a duhy? Odkud tyto barvy pocházejí? Tento šátek šátek vám to ukáže díky nádherné gradaci švestkově purpurové, šťavnaté a sladké růžové, banánově žluté, limetové, smaragdově zelené a azurově modré. Lesklé zlaté sluneční paprsky zahřejí naše srdce a přinesou mnoho pozitivních myšlenek a lásky. Mnoho lásky, mnoho objetí a polibků je zaručeno.

3 078 Kč 2 640 Kč 1 679 Kč od 1 679 Kč 2 544 Kč bez DPH 2 182 Kč bez DPH 1 388 Kč bez DPH od 1 388 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

INFORMACE O VÝROBKU

Šátky jsou ideální pro novorozence i batolata. Všechny šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což je záruka jejich nejvyšší kvality. Všechny příze jsou s certifikací OEKO-Tex 100.

Složení:

  • 92% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexorová viskóza
Jméno značky: Roar
Kategorie: Kolekce (Šátky, nosítka a doplňky)

Šátky ROAR jsou projektem pro děti. Návrhy jsou ruční kresby inspirované surovým skandinávským designem. Je to především minimalismus. Jedná se o dětskou radost, která je přenesena na plátno - jemný dotek plyšového přítele, obrázky přímo z oblíbené knihy, blízkost rodiče, pocit bezpečí. Kvalita těchto šátků prohlubuje nejdůležitější pouto, kterým je láska.Vytvořené s péčí o detail, náklonnost k jednoduchosti a respekt k životnímu prostředí.  Šátky jsou tkané na vlastním tkalcovském stavu, což zaručuje jejich výjimečnou kvalitu.