Šátek Wild Slings True love - Après-midi

Dnes vám představujeme šátek ve vzoru a barvách, které osvětlují letošní podzim jako paprsek teplého slunce. A když přijde večer, přemohl nás blažený klid, který si můžeme v tichosti vychutnat a vážit si malého štěstí, se kterým se setkáváme každý den. Vzor Pravé lásky je symbol rodiny. Představuje dospívání a péči o dítě, úžasné pouto, které rodičovství dává. Toto je vzor, který dokonale odráží život. Dítě jako malé poupě vyrůstající ze stejného stébla, je a vždy bude naší součástí, i když čas změní toto malé sladké poupátko v krásnou, nezávislou kytičku.
Láska je kouzlo a magie, které pochází z přírody. Tato tajemná, mystická kombinace nás vždy fascinovala. 

 

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „True love - Après-midi“?

Barvy nového šátku nás zahřejí u srdce, kombinace béžové a hnědé, s květy hořčičné barvy vypadají prostě úchvatně. Jako obvykle má tento šátek jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí, protože jsem se postaral o to, aby byl extrémně silný.

Složení:

  • 60 % - bio Pima bavlna
  • 30 % - merino vlna free mulesing
  • 10 % - vznešený kašmír
  • 290g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.