Šátek Wild Slings True love - Après-midi

Dnes vám představujeme šátek ve vzoru a barvách, které osvětlují letošní podzim jako paprsek teplého slunce. A když přijde večer, přemohl nás blažený klid, který si můžeme v tichosti vychutnat a vážit si malého štěstí, se kterým se setkáváme každý den. Vzor Pravé lásky je symbol rodiny. Představuje dospívání a péči o dítě, úžasné pouto, které rodičovství dává. Toto je vzor, který dokonale odráží život. Dítě jako malé poupě vyrůstající ze stejného stébla, je a vždy bude naší součástí, i když čas změní toto malé sladké poupátko v krásnou, nezávislou kytičku.
Láska je kouzlo a magie, které pochází z přírody. Tato tajemná, mystická kombinace nás vždy fascinovala. 

 

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „True love - Après-midi“?

Barvy nového šátku nás zahřejí u srdce, kombinace béžové a hnědé, s květy hořčičné barvy vypadají prostě úchvatně. Jako obvykle má tento šátek jedinečnou a vznešenou směs, velmi jemnou, perfektní jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí, protože jsem se postaral o to, aby byl extrémně silný.

Složení:

  • 60 % - bio Pima bavlna
  • 30 % - merino vlna free mulesing
  • 10 % - vznešený kašmír
  • 290g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení