Šátek Wild Slings True Love – Yin Yang

Rodina je všechno - je to azyl, domov. Láska k rodině je největší inspirace k tvoření. Obzvláště v dnešní nejisté době si ceníme její hodnoty a užíváme si její blízkosti. True Love je velmi symbolický vzor. Zobrazuje růst a péči o dítě, neuvěřitelné pouto, které mateřství dává. Ze stejného stonku vyrůstá malý pupen, klíčí obklopený láskou a sám se brzy změní v krásnou květinu. Není nic krásnějšího a čistějšího než láska k dítěti. Je to kombinace něhy a neuvěřitelné síly. Design, který vyzařuje teplo. V novém složení "Jin a Jang" ještě zdůrazňuje jeho magii a sílu. Koncept Jin Jangu pochází ze starověké Čínské filosofie a metafyziky. Popisuje dvě navzájem opačné ale zároveň doplňující se síly, které mohou být ve napříč vesmírem nalezeny. Souhra jin a jang je příčinou všeho co se objevuje a mění. Tvoří pět základních elementů (oheň, voda, země, kov a dřevo), které tvoří a doplňují náš svět. Mezi přírodními silami si můžeme všimnout stavů Jin a Jang v neustálém pohybu.
Jang zastupuje bílou barvu a Slunce a znamená sílu, aktivitu, radost, teplo a léto, symbolizuje mužský aspekt přírody, extroverzi a lichá čísla; má rád den, oblohu. Jang je symbolem ohně nebo větru. Jin zastupuje černou a Měsíc a a znamená pasivitu, pokoru, smutek, chlad a zimu, symbolizuje ženský aspekt přírody, introverzi a sudá čísla; má ráda noc. Symbolizuje vodu a zemi. Tyto dva elementy se potkaly na tomto novém šátku a tvoří dokonalou kombinaci klasické krásy a nadpozemského pohodlí.

6 000 Kč 5 760 Kč 5 510 Kč 3 430 Kč od 3 430 Kč 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 4 554 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH od 2 835 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ True Love – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.