Šátek Wild Slings The Breath

Vrcholky hor pokryté sněhem. Pyšné a štíhlé jako ostří lesklých mečů protínající obzor. Existuje velmi málo krajin, které by byly tak krásné a současně měly tak ohromující výhledy jako stoupající pohoří. Člověk si připadá malý a bezvýznamný když pohlédne na sílu přírody. Hory nás vždy fascinovaly svou krásou a krutostí. Tento vzor přesně vystihuje krásu a majestátnost hor. Vzor je doplněn symbolem Triquetra, která symbolizuje dokonalost a pevná pouta. Její tvar připomíná klikaté cesty lidského života zatímco trojice uzlů posiluje lásku a přátelství. V neo-pohanském náboženství Wicca symbolizuje princip rčení: "Cokoliv učiníš, vrátí se ti 3x větší silou." Další znak je symbol mýtického boha Odina, který je spojován s moudrostí, uzdravením, vznešeností, statečností, válkou, bitvou a vítězstvím. Rodičovství je moudrost, rodičovství je statečnost a rodičovství je také někdy i boj.

4 900 Kč 4 660 Kč 4 280 Kč 4 040 Kč 2 940 Kč od 2 940 Kč 4 050 Kč bez DPH 3 851 Kč bez DPH 3 537 Kč bez DPH 3 339 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH od 2 430 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „The Breath“?

Šátek je utkán z dvou druhů bavlny, díky tomu je šátek univerzální a dokonalý ve své jednoduchosti. Jemně obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% organická bavlna Pima
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.