Šátek Wild Slings Souffle des prés

Při procházkách po loukách a lesích, můžeme pozorovat kapky rosy na listech, krajky z pavučin, bzučení hmyzu. Tento vzor ukazuje křehkost a jemnost přírody.
"Souffle des prés" je prchavost - vážka, která brzy odletí a její přítomnost může být viděna pouze v nepatrných pohybech trávy ... Bažantí peří na mechu, šišky a mladé listy.
Je to lesní makramé, symetrie divokosti obklopená věncem roamingu louky. Jemnost, která vytváří symfonii pocitů, které nás provází pokaždé, když posloucháme přírodu.

6 000 Kč 3 920 Kč od 3 920 Kč 4 959 Kč bez DPH 3 240 Kč bez DPH od 3 240 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Souffle des prés“?

Je to velmi jemný šátek díky podílu organické bavlny Pima a také bambusu. Tato nádherná příze dělá šátek prodyšným a perfektním pro léto, ale také extrémně změkčuje tkaninu a má dezinfekční vlastnosti, které poskytují vynikající pohodlí i nejjemnější pleti novorozence. Když se podíváte na "Souffle des prés", překvapí vás kouzlem barev. Mezi přírodní bílou a jemně šedou uvidíte žluté, modré a růžové tussahové částice. Vypadají magicky, jako okvětní lístky květin ztracených v lesní půdě. Je to velmi divoká směs, ideální na léto. Je ideální pro novorozené dítě, ale i několikaleté batole bude lehké jako peříčko.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% bambus
  • 40% hedvábí tussah
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.