Šátek Wild Slings Rêves de la lune

Měsíc a jeho fáze. Tento motiv Wild Slings použíbvá velmi často ve svých šátcích, protože Měsíc zachovává určitá tajemství. Skrývá a ukazuje se v celé své slávě, stoupá a klesá, přichází a odchází. Někdy svítí jasně jako slunce a jindy je tmavý a kalný. Když mraky pokrývají noční oblohu, využívá všechnu svou sílu k tomu, aby se představil a zaujme démonický vzhled, vyvolává zlé duchy. Někdy svítí tak jasně, že opravdu nemůžeme usnout. Když se jeho tajemná záře rozlévá po celém světě a zakrývá ji jako měkká přikrývka. Když nás jeho magické síly uklidní, cítíme kouzlo Zenu a užíváme si ticho. Tyto noci jsou tak krásné. Tento šátek bude mít magický vliv na vaše milované děti a vždy jim pomůže uklidnit se a usnout v klidném a bezpečném objetí.


 
 

6 430 Kč 6 170 Kč 3 680 Kč od 3 680 Kč 5 314,05 Kč bez DPH 5 099,17 Kč bez DPH 3 041,32 Kč bez DPH od 3 041,32 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ True Love – Yin Yang“?

Toto speciální vlákno, otevírá novou éru v technologii vláken. Je vyrobeno z eukalyptového dřeva a při jeho výrobě se používají pouze organické látky. Tkanina je měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Co je také velmi důležité, je toto vlákno doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence.

Díky této velmi ušlechtilé a výjimečné směsi je šátek velmi měkký a poddajný. Obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 30% organická bavlna Pima
  • 20% Egyptské česané bavlny
  • 50% organické vlákno eukalyptového dřeva
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení