Šátek Wild Slings Reves de la lune - champ de lavande

Krásná levandulová pole ve francouzském Provence se táhnou kilometry a po staletí těší svou krásou a vůní. Procházka levandulovým polem je jeden z nejkouzelnějších okamžiků. Vznášení a zvuk včel sbírající nektar poskytují úžasný, téměř mystický zážitek! Kdykoli se podíváte na „Reves de la lune - champ de lavande“, budete mít úplně stejné pocity. Levandule je mimořádná rostlina, krásná, tajemná, romantická. Levandule je od úsvitu času považována za květinu lásky. Dokonce i legenda říká, že levandule je rostlina, jejíž sazenice si Adam a Eva vzali ze zahrady Eden. Byla původně používána k relaxaci a stimulaci těla i mysli současně. Tato krásná fialová rostlina je ideální pro práci s energií - stimuluje jak bioenergoterapeuty, tak i ty, kteří předpovídají budoucnost. Používání levandule v čarodějnictví nám pomáhá zajistit štěstí, prosperitu a radost pro sebe a své blízké.
Levandule se také používá k rituálům, které přitahují lásku, čistí mezilidské vztahy a chrání před špatnou energií. Obnovuje mír a harmonii. Chrání nás také před takzvanými energetickými upíry, tedy lidmi, kteří nám berou naši energii. Tento krásný levandulový šátek má stejné vlastnosti, dítě v něm uvázané je zavinuté magickou silou rodičovské lásky.

8 920 Kč 8 660 Kč 8 400 Kč 5 250 Kč od 5 250 Kč 7 371,90 Kč bez DPH 7 157,02 Kč bez DPH 6 942,15 Kč bez DPH 4 338,84 Kč bez DPH od 4 338,84 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Reves de la lune - champ de lavande“?

Na levandulovém pozadí jsou květiny v přírodní lněné barvě, smyslné a jemné jako celý šátek, který neobsahuje bavlnu. Tenká vlákna z extrémně měkkého ušlechtilého lnu jsou protkána vícebarevným tussahem, který vytváří magickou ohromující mozaiku. Každá třásně v tomto šátku je ručně vyrobená, což dává působivý efekt, vizuální i smyslový. Tento šátek bude mít magický vliv a vaše milované dítě (pro novorozence, ale také pro batole) a bude mu vždy schopen pomoci se uklidnit a usnout v klidném a bezpečném spánku ve vašem náručí.

Složení:

  • 55% hedvábí tussah
  • 40% extrémně měkký, výrazné, ušlechtilý len
  • 5% přírodní bambus
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.