Šátek Wild Slings Nox

Tento vzor Nox jako všechy Wild Slings šátky je inspirován přírodou. Snaží se zachytit její magický mysticismus, její kouzlo. Vidět víc než čeho si snadno všimneme na první pohled. Inspirací byla kočka. Zvíře s přitažlivým pohledem, spojené s magií a tajemstvím. Po celá staletí spojená s kouzly a sílou spiritualismu. Byla uctívána již ve starém Egyptě v podobě bohyně Bastet - strážkyně lásky a tepla domova. Kočka osvětlená měsíčním svitem, v celé své majestátnosti a dokonalé podobě. Moudrost přírody, ochránkyně poklidného spánku děťátka v milující náruči rodičů.

4 660 Kč 4 280 Kč 4 040 Kč 2 940 Kč od 2 940 Kč 3 851 Kč bez DPH 3 537 Kč bez DPH 3 339 Kč bez DPH 2 430 Kč bez DPH od 2 430 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Nox“?

Šátek je utkán z dvou druhů bavlny, díky tomu je šátek univerzální a dokonalý ve své jednoduchosti. Jemně obejme citlivou pokožku novorozence ale také pomůže usnout batoleti ve vašem náručí. Šátky Wild Slings jsou tkány na vlastním tkalcovském stavu, což jim zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost ke každému detailu.

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% organická bavlna Pima
  • 270g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.