Šátek Wild Slings Nocturne - le nid

Zavřete oči, přemýšlejte o blízkosti, lásce a neomezeném bezpečí. Vzpomeňte si na rodné hnízdo, kde si srdce a duše odpočinou bez starostí. Inspirací pro utkání tohoto šátku, bylo toto kouzelné místo, které každý z nás může najít hluboko uvnitř. Pozorování přírody nám vždy přináší dětskou radost. Snažíme se svým dětem vštěpovat úctu k přírodě od útlého věku. Pojďte s námi pozorovat, jak si ptáci pracně staví vlastní hnízdo, které bude kolébkou pro jejich budoucí mláďata, ale také skálou pro unavené rodiče, místem, kde bude mít celá rodina klid a úlevu. Uvědomíme si, že už mnoho let děláme takovou konstrukci a vytvářím bezpečný prostor pro své blízké, aby jejich emoce, pocity a každá myšlenka měly na této zemi místo, kam patří a kam se mohou vždy vrátit . Prvním hnízdem, ve kterém se dítě cítí v bezpečí, je děloha, která se pak přirozeně promění v náruč milujících rodičů. Šátek, přirozeně pomůže dítěti přizpůsobit se světu, který dosud znal, naší pozemské realitě. Díky své báječné hebkosti je neuvěřitelně pohodlný, nechá ho uvolnit se a tlumí okolní podněty. Díky blízkosti rodičovského srdce, dotyku a něhy se stane bezpečným místem pro spánek, odpočinek, ale také pro objevování světa každý den. Hnízdo vytváříme přirozeným způsobem - útočištěm, kolébkou relaxace, oddychu a blízkosti rodiče. Spojujeme se v bezmezné lásce a ochraně a dáváním - přijímáme více, než jsme si dokázali představit. Vzor sov, který zdobí šátek, byl navržen s myšlenkou přiblížit nás k přírodě.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 5 390 Kč 5 140 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Nocturne - le nid“?

Popelavě-béžový tussah je doslova podmanivý a černá pima bavlna poskytuje šátku neobvyklou měkkost, pružnost a poddajnost. Díky této kombinaci šátek funguje perfektně, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek je návratem k přírodě, k základům a kořenům, kombinací toho nejlepšího - výjimečné hebkosti, pružnosti a mimořádného designu. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je velmi nosný. Jedná se o šátek, který si musíte zamilovat.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.