Šátek Wild Slings Nocturne - le nid

Zavřete oči, přemýšlejte o blízkosti, lásce a neomezeném bezpečí. Vzpomeňte si na rodné hnízdo, kde si srdce a duše odpočinou bez starostí. Inspirací pro utkání tohoto šátku, bylo toto kouzelné místo, které každý z nás může najít hluboko uvnitř. Pozorování přírody nám vždy přináší dětskou radost. Snažíme se svým dětem vštěpovat úctu k přírodě od útlého věku. Pojďte s námi pozorovat, jak si ptáci pracně staví vlastní hnízdo, které bude kolébkou pro jejich budoucí mláďata, ale také skálou pro unavené rodiče, místem, kde bude mít celá rodina klid a úlevu. Uvědomíme si, že už mnoho let děláme takovou konstrukci a vytvářím bezpečný prostor pro své blízké, aby jejich emoce, pocity a každá myšlenka měly na této zemi místo, kam patří a kam se mohou vždy vrátit . Prvním hnízdem, ve kterém se dítě cítí v bezpečí, je děloha, která se pak přirozeně promění v náruč milujících rodičů. Šátek, přirozeně pomůže dítěti přizpůsobit se světu, který dosud znal, naší pozemské realitě. Díky své báječné hebkosti je neuvěřitelně pohodlný, nechá ho uvolnit se a tlumí okolní podněty. Díky blízkosti rodičovského srdce, dotyku a něhy se stane bezpečným místem pro spánek, odpočinek, ale také pro objevování světa každý den. Hnízdo vytváříme přirozeným způsobem - útočištěm, kolébkou relaxace, oddychu a blízkosti rodiče. Spojujeme se v bezmezné lásce a ochraně a dáváním - přijímáme více, než jsme si dokázali představit. Vzor sov, který zdobí šátek, byl navržen s myšlenkou přiblížit nás k přírodě.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 780 Kč 5 510 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 776,86 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Nocturne - le nid“?

Popelavě-béžový tussah je doslova podmanivý a černá pima bavlna poskytuje šátku neobvyklou měkkost, pružnost a poddajnost. Díky této kombinaci šátek funguje perfektně, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek je návratem k přírodě, k základům a kořenům, kombinací toho nejlepšího - výjimečné hebkosti, pružnosti a mimořádného designu. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je velmi nosný. Jedná se o šátek, který si musíte zamilovat.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení