Šátek Wild Slings Les ténèbres - Lézard

Les ténèbres v úplně nové verzi, určitě si zamilujete její strukturu připomínající ještěrčí kůži. Díky tomu je šátek opravdu originální a poutavý. A co víc, má nádhernou sytě zelenou barvu. Proč ještěrčí kůže? Stačí se podívat, jak je teplá, hladká a jemná, i když na první pohled můžeme nabýt dojmu, že je drsná nebo kluzká. Díky obsahu bambusu bude šátek ideálním společníkem na letní procházky, protože dokonale absorbuje vodu, má antibakteriální, antimykotické a termoregulační vlastnosti, a také zastavuje škodlivé UV záření. Zároveň vůbec neklouže, ale určitě vás potěší, jak je silný. Design s můrami, které moc dobře znáte. Malinká vlákna visící na postavě s korálky run - pocházející z germánských tradic, nejstarší evropská abeceda, kterou podle legend dala člověku samotnému Odinovi.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 140 Kč 5 020 Kč 3 430 Kč od 3 430 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 248 Kč bez DPH 4 149 Kč bez DPH 2 835 Kč bez DPH od 2 835 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - Lézard“?

Je to velmi divoká směs, ideální na léto. Je perfektní pro novorozené dítě, ale i pár let staré batole bude lehké jako peříčko. Jemné, silné, ale ne kluzké, protože to není typická bambusová směs.

Složení:

  • 70 % bio bavlna Pima
  • 30 % raw bambus
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.