Šátek Wild Slings Les tenebres- L'etoile de mer

Tento krásný vínově červený šátek je zdoben sytě černými můrami a efektními třásněmi, je jedinečný v každém ohledu. Jedná se o stěžejní vzor Wild Slings, který v kombinaci s těmi nejušlechtilejšími vlákny je velmi vznešený. Velmi oblíbený len je smíchán s úžasným kašmírem a nejušlechtilejším hedvábím - mublerovým hedvábím. 


Můžeme doručit do:
23.5.2024
8 080 Kč 6 678 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Jaký je „Les tenebres- L'etoile de mer“?

Kašmír je vlákno, které se pyšní svým starobylým původem. Při styku s pokožkou je neuvěřitelně hebké a jeho dotek je prostě čirým potěšením. Kašmírové vlákno se vyznačuje absencí lanolinu, což z něj činí antibakteriální a hypoalergenní tkaninu. Nemá elektrostatické vlastnosti, takže nepřitahuje prach. Morušové hedvábí je nejkvalitnějším druhem hedvábí. Jedinečnost morušového hedvábí spočívá ve způsobu jeho výroby - má svou historii v Číně, kde místní zemědělci pěstují morušovníky. Výrobky z morušového hedvábí patří k nejodolnějším a produkují nejluxusnější hedvábné zboží. Jednou z jedinečných výhod morušového hedvábí je, že je 100% přírodní, bez zápachu a hypoalergenní.

Složení:

  • 40% - kašmír
  • 10% - morušové hedvábí
  • 50% - měkký ušlechtilý len
  • 275g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.