Šátek Wild Slings Les ténèbres - La Nuit étoilée

Tato podoba Les Tenebres je neuvěřitelně magická. Malovaná světlem, barvami a zároveň velmi typická pro můry. V tomto šátku je vetkáno stovky barevných zářicích jisker do temně modré oblohy. 

6 000 Kč 5 760 Kč 4 040 Kč od 4 040 Kč 4 959 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 3 339 Kč bez DPH od 3 339 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „ Les ténèbres - La Nuit étoilée“?

Pro tkaní tohoto šátku je použit nejkrásnější druh hedvábí - tsumugi. Proces jeho získávání je velmi časově náročný, je vyrobeno z česaných kokonů hedvábných červů. Vlákna jsou ručně předená dle tradiční japonské metody. Tsumugi hedvábí je používáno na výrobu kimon. Neleskne se, je nadýchané podobně jako jemná vlna. Jsou také přidány barevné konfety, takže je použita bavlna s neonovými nopky - jejich kombinace vám umožní vidět celé spektrum vícebarevných nopků na tomto šátku. Díky termoregulaci bude perfektní jak na letní, tak i studené zimní procházky. Šátek JE ideální jak pro novorozeně tak i batole. Je to šátek dvou tváří a nelze jej srovnávat s žádným jiným.

Složení:

  • 50% organická Pima bavlna
  • 35% tsumugi hedvábí
  • 15% bavlna s neonovými nopky
  • 280g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.