Šátek Wild Slings Les ténèbres - L’aube sur l’ocean

Ti z vás, kteří pravidelně sledují Wild Slings, vědí, že je inspirován přírodou. Nejlepší okamžik pozorovat její krásu je za úsvitu (l'aube ve francouzštině). Příroda je tak klidná a tichá, lidé obvykle spí, zvířata se právě probouzí, v novém dni se můžeme cítit bezpečně a dívat se do budoucnosti s nadějí a láskou k tomuto světu. V tomto zvláštním okamžiku můžeme cítit to kouzlo.
Sledovali jste někdy východ slunce u oceánu? Barvy jsou velkolepé. Na začátku je příroda docela tmavá, ale když se objeví první sluneční paprsky, začne show. Vidíme celou paletu barev - různé odstíny modré, žluté, oranžové, růžové a fialové, všechny krásy přírody shromážděné na jednom místě. Je to jako nádherný obraz nejlepšího umělce. Přírody.


6 240 Kč 5 760 Kč 3 670 Kč od 3 670 Kč 5 157 Kč bez DPH 4 760 Kč bez DPH 3 033 Kč bez DPH od 3 033 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - Lever du soleil - Noir“?

Tento šátek je velmi výjmečný svou neobvyklou kombinaci barev. Šátek má jako obvykle jedinečnou a ušlechtilou směs, velmi jemnou, ideální pro novorozence i batolata. 

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 42% egyptská česaná bavlna
  • 8% měkká a lesklá metalizovaná rexor viskóza šetrná k životnímu prostřed
  • 260g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.