Šátek Wild Slings Les ténèbres – Noir

Nejdůstojnější a nejtajemnější vzor - Les ténèbres v barvách a směsi, který dokonale odráží jeho charakter. Královna šátků ve své nejelegantnější verzi - Les ténèbres - Noir, černo-černý šátek tkaný z bavlny a veganské vlny. Šátek spojuje tuto nádhernou směs s barvou, která hypnotizuje svou hloubkou a potěší její všestranností. Černá symbolizuje sílu, sílu, autoritu a kultivovanost. Je to barva královská a elegantní - je silně spojena s luxusem a zdokonalením, stejně jako se zkušenostmi a magií. Tajemství, které je v něm začarováno, vám umožní pohnout představivostí a pocítit prvotní sílu přírody, starodávné víry a kouzla díky ní znovu získají svou moc. Černé můry tkané na šátku žijí mezi světy - jsou dokonalými strážci a umožňují vám vstoupit pouze pozitivní energií.

5 460 Kč 5 120 Kč 4 860 Kč 3 680 Kč od 3 680 Kč 4 512,40 Kč bez DPH 4 231,40 Kč bez DPH 4 016,53 Kč bez DPH 3 041,32 Kč bez DPH od 3 041,32 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
- 24.9.2021 - - Zvolte variantu
Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les Tenebres – Noir“?

Vegan vlna je tkanina měkká a hladká a na dotek velmi sametová. Má prodyšné vlastnosti a vlákna regulují teplotu a absorbují vlhkost, takže šátek bude v horkých dnech skvělý. Materiál je odolný, nesmršťuje se ani nepruží. Co je také velmi důležité, je zvláště doporučeno pro lidi s citlivou pokožkou a alergiemi, takže bude perfektní od prvních dnů života novorozence. Je také velmi nosný. 

Složení:

  • 50% egyptská česaná bavlna
  • 50% veganská „vlna“
  • 250g/m²
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.