Šátek Wild Slings Les ténèbres – écailles de dragon

Inspirací nového vzoru můr jsou dračí šupiny. Legendy o dracích ovlivňují lidskou fantazii po staletí, dočtete se o nich ve starověkých a středověkých zdrojích, v mytologii perské, severské a dálném východu. Tato tajemná, zajímavá a nádherná stvoření představují přírodní síly a čtyři živly, jsou symbolem autority a moci. Jsou alegorií poznání, moudrosti, bdělosti a ochrany - vlastností, které jsou také atributy milujícího rodiče. Tělo těchto bezmezně krásných tvorů je téměř celé pokryto šupinami. Ačkoliv jsou neuvěřitelně účinné brnění, pocitově jsou hřejivě i měkké na dotyk. Třpytí se na slunci, oslepí všechny bytosti kolem svou nádherou a půvabem. Myšlenka na dotyk této úžasné struktury vibruje v hlavě a při pohledu na ni se cítíte okouzlení. Přesně tohle má v nás vyvolávat tento nový šátek. Vzor v barvách malinově červené a intenzivní černé působí dojmem trojrozměrným - je opravdu originální a poutavý. Červená a černá je navíc nadčasovou kombinací barev, tvořící třídu sama o sobě a odpovídající většině stylů. Temné šupiny, které pokrývají celý šátek, vypadají neuvěřitelně důstojně a jedinečně. Bílé můry jemně zdobí tuto kouzelnou látku vytvářející kompletní celek.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 510 Kč 5 380 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 4 446,28 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - écailles de dragon“?

Tento šátek má ušlechtilou směs, velmi jemnou, ale zároveň extrémně nosnou - perfektní jako první šátek pro novorozence, tak pro nošení batolat.

Složení:

  • 70 % bio bavlna Pima
  • 30 % eucalypt
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení