Šátek Wild Slings Les ténèbres – écailles de dragon

Inspirací nového vzoru můr jsou dračí šupiny. Legendy o dracích ovlivňují lidskou fantazii po staletí, dočtete se o nich ve starověkých a středověkých zdrojích, v mytologii perské, severské a dálném východu. Tato tajemná, zajímavá a nádherná stvoření představují přírodní síly a čtyři živly, jsou symbolem autority a moci. Jsou alegorií poznání, moudrosti, bdělosti a ochrany - vlastností, které jsou také atributy milujícího rodiče. Tělo těchto bezmezně krásných tvorů je téměř celé pokryto šupinami. Ačkoliv jsou neuvěřitelně účinné brnění, pocitově jsou hřejivě i měkké na dotyk. Třpytí se na slunci, oslepí všechny bytosti kolem svou nádherou a půvabem. Myšlenka na dotyk této úžasné struktury vibruje v hlavě a při pohledu na ni se cítíte okouzlení. Přesně tohle má v nás vyvolávat tento nový šátek. Vzor v barvách malinově červené a intenzivní černé působí dojmem trojrozměrným - je opravdu originální a poutavý. Červená a černá je navíc nadčasovou kombinací barev, tvořící třídu sama o sobě a odpovídající většině stylů. Temné šupiny, které pokrývají celý šátek, vypadají neuvěřitelně důstojně a jedinečně. Bílé můry jemně zdobí tuto kouzelnou látku vytvářející kompletní celek.

6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 5 510 Kč 5 380 Kč 4 200 Kč od 4 200 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 4 553,72 Kč bez DPH 4 446,28 Kč bez DPH 3 471,07 Kč bez DPH od 3 471,07 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres - écailles de dragon“?

Tento šátek má ušlechtilou směs, velmi jemnou, ale zároveň extrémně nosnou - perfektní jako první šátek pro novorozence, tak pro nošení batolat.

Složení:

  • 70 % bio bavlna Pima
  • 30 % eucalypt
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.