Šátek Wild Slings Les ténèbres – La recette de l’amour fou

Na začátku února se koná Keltský festival světel, během kterého se mají splnit největší přání, která vyslovíme. Od těchto dnů začíná slunce získávat energii a noci se stávají kratšími, ale ve tmě ještě temnější a hustší. Symbolika svátku je spojena s ženami a provedená kouzla jsou spojena s láskou a plodností. To je doba, kdy se tenká hranice mezi světy stírá a síly a energie, které podvědomě potřebujeme, mohou proniknout do naší reality. Ponoříme-li se do své duše, můžeme slyšet šepot starověkých božstev, ale musíme se sami rozhodnout, zda chceme následovat tento tajemný hlas. Máte odvahu sáhnout po neznámém a vrhnout se do mlhy? Neexistují žádné špatné odpovědi, žádné špatné cesty. Stačí udělat první krok a o zbytek se postará osud a bohyně, která se o vás stará. Staré víry nás stále svádějí svou mystikou a nezřetelností, dávají nám šanci na lásku, i když je cesta k ní plná výzev a temnoty. Láska stojí za každou oběť a my jí můžeme pomoci vložením naděje do této magické doby svátku světel. Můra jako zvíře soumraku - se silně prolíná se zprávou o tomto svátku. Je to totemový směšovač, vynořující se z temnoty přímo do kruhu světla, z chladné noci do tepla ohně. Je to strážce brány a stává se, že se pod její maskou skrývá návštěvník z jiných světů. Kvůli životu mezi světy můry obdařily své svěřence psychickými schopnostmi. Z tohoto důvodu je můra motivem šátků Les tenebres. Dnes se prezentuje v intenzivní červené edici, koupající se v šíleně azurovém pozadí. Kombinace barev jako led a oheň, vášeň a tvrdohlavost. Magie a příroda, mystika a tajemství. Neexistuje žádná špatná strana tohoto šátku, je to jen nekonečná krása plná mystické energie.

Můžeme doručit do:
1.6.2022 - - - - Zvolte variantu
6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – La recette de l’amour fou“?

Šátek je utkán z oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení