Šátek Wild Slings Les ténèbres – La recette de l’amour fou

Na začátku února se koná Keltský festival světel, během kterého se mají splnit největší přání, která vyslovíme. Od těchto dnů začíná slunce získávat energii a noci se stávají kratšími, ale ve tmě ještě temnější a hustší. Symbolika svátku je spojena s ženami a provedená kouzla jsou spojena s láskou a plodností. To je doba, kdy se tenká hranice mezi světy stírá a síly a energie, které podvědomě potřebujeme, mohou proniknout do naší reality. Ponoříme-li se do své duše, můžeme slyšet šepot starověkých božstev, ale musíme se sami rozhodnout, zda chceme následovat tento tajemný hlas. Máte odvahu sáhnout po neznámém a vrhnout se do mlhy? Neexistují žádné špatné odpovědi, žádné špatné cesty. Stačí udělat první krok a o zbytek se postará osud a bohyně, která se o vás stará. Staré víry nás stále svádějí svou mystikou a nezřetelností, dávají nám šanci na lásku, i když je cesta k ní plná výzev a temnoty. Láska stojí za každou oběť a my jí můžeme pomoci vložením naděje do této magické doby svátku světel. Můra jako zvíře soumraku - se silně prolíná se zprávou o tomto svátku. Je to totemový směšovač, vynořující se z temnoty přímo do kruhu světla, z chladné noci do tepla ohně. Je to strážce brány a stává se, že se pod její maskou skrývá návštěvník z jiných světů. Kvůli životu mezi světy můry obdařily své svěřence psychickými schopnostmi. Z tohoto důvodu je můra motivem šátků Les tenebres. Dnes se prezentuje v intenzivní červené edici, koupající se v šíleně azurovém pozadí. Kombinace barev jako led a oheň, vášeň a tvrdohlavost. Magie a příroda, mystika a tajemství. Neexistuje žádná špatná strana tohoto šátku, je to jen nekonečná krása plná mystické energie.

Můžeme doručit do:
26.4.2024 - - Zvolte variantu
6 370 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les ténèbres – La recette de l’amour fou“?

Šátek je utkán z oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.