Šátek Wild Slings Les corbeaux - Marronnier

„Les corbeaux“ byl nejinteligentnější pták na světě, mýtický posel bohů, důstojný a tajemný havran. Tento pták je čistá magie,důstojné stvořením. Vždy se vrací na známá místa, vzdálená stovky kilometrů od své existence, jednou za život se spřátelí a žije na vrcholcích hor nebo ruinách nepřístupných pro člověka, a proto je téměř považován za spojence bohů. V legendách a mýtech hrál havran vždy klíčovou a jedinečnou roli - ve skandinávské mytologii, jsou Odinovi havrani ztělesněním moudrosti a paměti, černých, majestátních věštců. Kdykoli zahlédnete na procházce havrana, snažte se na něj dívat očima své fantazie, cítit sílu a nezávislost, která z něj vychází, navzdory tomu, že tento druh procházel stovkami let. V tomto šátku ucítíte  proudit energii, kterou také připisuji severským symbolům, které obklopují tato zvířata. Šátek v tmavě hnědých barvách, kaštanovou krásku, kde jsou důstojné odstíny hnědé protkané světlými nitěmi ušlechtilého tusahu. Vzniká tak šílená mozaika plná ohromení, která tento šátek zdobí nebývalým způsobem. Kaštanově hnědá zklidňuje a vzbuzuje důvěru, je to barva symbolizující stabilitu a bezpečí, koneckonců je to barva země a stromů, vždy elegantní a okouzlující. Tussah, hnědá a havraní, černá jsou prostě stvořeny jeden pro druhého. Tato kombinace vás potěší a uchvátí.

6 370 Kč 6 120 Kč 5 880 Kč 5 630 Kč 3 800 Kč od 3 800 Kč 5 264 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 860 Kč bez DPH 4 653 Kč bez DPH 3 140 Kč bez DPH od 3 140 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbeaux - Marronnier“?

Tento šátek je utkán z bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše, co na mých projektech oceňuji - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.