Šátek Wild Slings Les corbeaux - Marronnier

„Les corbeaux“ byl nejinteligentnější pták na světě, mýtický posel bohů, důstojný a tajemný havran. Tento pták je čistá magie,důstojné stvořením. Vždy se vrací na známá místa, vzdálená stovky kilometrů od své existence, jednou za život se spřátelí a žije na vrcholcích hor nebo ruinách nepřístupných pro člověka, a proto je téměř považován za spojence bohů. V legendách a mýtech hrál havran vždy klíčovou a jedinečnou roli - ve skandinávské mytologii, jsou Odinovi havrani ztělesněním moudrosti a paměti, černých, majestátních věštců. Kdykoli zahlédnete na procházce havrana, snažte se na něj dívat očima své fantazie, cítit sílu a nezávislost, která z něj vychází, navzdory tomu, že tento druh procházel stovkami let. V tomto šátku ucítíte  proudit energii, kterou také připisuji severským symbolům, které obklopují tato zvířata. Šátek v tmavě hnědých barvách, kaštanovou krásku, kde jsou důstojné odstíny hnědé protkané světlými nitěmi ušlechtilého tusahu. Vzniká tak šílená mozaika plná ohromení, která tento šátek zdobí nebývalým způsobem. Kaštanově hnědá zklidňuje a vzbuzuje důvěru, je to barva symbolizující stabilitu a bezpečí, koneckonců je to barva země a stromů, vždy elegantní a okouzlující. Tussah, hnědá a havraní, černá jsou prostě stvořeny jeden pro druhého. Tato kombinace vás potěší a uchvátí.

Můžeme doručit do:
- - 1.6.2022 - - Zvolte variantu
6 830 Kč 6 560 Kč 6 300 Kč 6 040 Kč 4 070 Kč od 4 070 Kč 5 644,63 Kč bez DPH 5 421,49 Kč bez DPH 5 206,61 Kč bez DPH 4 991,74 Kč bez DPH 3 363,64 Kč bez DPH od 3 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Skladem (1 ks) Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbeaux - Marronnier“?

Tento šátek je utkán z bavlny a oblíbeného hedvábí tussah, který je známý svými nosnými vlastnostmi a je měkký a silný zároveň. Díky této směsi šátek dokonale funguje, dobře se váže a po celou dobu vypadá fenomenálně. Tento šátek kombinuje vše, co na mých projektech oceňuji - výjimečnou měkkost, flexibilitu a jedinečný design. Je ideální jak pro první navázání novorozence, tak pro nošení starších dětí - je nosný a prostorný, a když v něm nosíte dítě, téměř necítí jeho váhu, protože materiál vytváří na našich ramenou elastické polštáře, které absorbují váhu.

Složení:

  • 60 % organická Pima bavlna
  • 40 % tussah hedvábí
  • 270g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení