Šátek Wild Slings Les corbeaux de l’orage - Dernière neige ce printemps

Jaro je tady. Už máme spoustu teplých, slunečných dnů, slunce zapadá později a na terase si můžeme užívat krásné večery. Není to tak dávno, kdy se po několika téměř horkých dnech, náhle citelně ochladilo. Nad námi visely mraky, hustá šedá čepice pokrývala celou oblohu. Příroda se neočekávaně stala rozmarnou a neklidnou, jaro se rozhodlo nám ukázat svou temnou tvář. Sněžilo. Náhle. Přišla skutečná sněhová bouře. Tento překvapivý jev byl inspirací této verze Havraní bouře - Poslední jarní sníh. Bílé tussahové nopky, tkané do celého šátku, představují sněhové vločky, poslední sníh letos na jaře. Podívejte se na tyto havrany! Nemáte pocit, že právě teď odletí z šátku? 

6 360 Kč 6 120 Kč 5 870 Kč 5 390 Kč 3 790 Kč od 3 790 Kč 5 256 Kč bez DPH 5 058 Kč bez DPH 4 851 Kč bez DPH 4 455 Kč bez DPH 3 132 Kč bez DPH od 3 132 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Les corbaux de l'orage - Dernière neige ce printemps“?

Je to velmi divoká směsná směs, vhodná na léto. Jedná se o mimořádně měkký a pevný šátek, který je ideální pro novorozence, ale i několik let staré batole bude v něm lehké jako peří.

Složení:

  • 50% organická bavlna Pima
  • 10% bambus
  • 40% hedvábí z tussahu
  • 275g/m²

 

Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.