Šátek Wild Slings Le temps des cerises – le jaspe

Tato kolekce je inspirována minerály. Každé vydání bude věnováno jednomu kouzelnému kameni. Každá barva bude jedinečná. Každé vydání je extrémně omezené. 

Den uprostřed léta, kdy máme hlavu naplněnou melodickým zpěvem kosů a kolem nás se rozprostírá nádherné pole plné máku. To je podstata štěstí. Tento bezstarostný letní čas, si jistě pamatujete z dětství. V tomto  šátku je vetkána vzpomínku na tento čas. Tato doba je extrémně krátká, když se třešně ohýbají s přebytečným ovocem a chytří ptáci jedí tyto pochoutky. Toto je okamžik, kdy nás zapadající se slunce nutí zamilovat se do každého nového večera. A usínáme jen proto, abychom se příští ráno probudili s velkou vůlí žít, milovat a být vděční. Je to tento nádherný čas, kdy od samého rána zpíváme veselou melodii, slyšenou od nadšených kosů. 


7 840 Kč 7 590 Kč 7 350 Kč 7 110 Kč 4 160 Kč od 4 160 Kč 6 479 Kč bez DPH 6 273 Kč bez DPH 6 074 Kč bez DPH 5 876 Kč bez DPH 3 438 Kč bez DPH od 3 438 Kč bez DPH
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu

Jaký je „Le temps des cerises – le jaspe“?

Díky svému mimořádnému složení bude perfektní pro celé nosící období. Kouzlo se také stane poté, co šátek vyperete. Najednou změní svou strukturu, stane se pružným, měkkým a poddajným. Jakmile očaruje vaše oči, ukradne nyní všechny ostatní smysly. Každá třásně v šátcích je ručně vyrobena, což poskytuje velkolepý vizuální a senzorický efekt a činí z tohoto šátku skutečné umělecké dílo.

Složení:

  • 75% extrémně měkký len
  • 20% tussah hedvábí
  • 5% přírodní bambus
Jméno značky: Wild Slings
Kategorie: Šátky

Wild Slings. Kdo je za tím vším?

Fotograf, návrhář, umělecký tater. Milovník zvířat, vegetarián, nadšený hudebník, estét. Ale hlavně otec tří nádherných dětí, babywearing aktivista a příznivce kontaktního rodičovství. Všechno, co má rád, se stalo inspirací k vytvoření Wild Slings. První designové studio na světě pro šátky na nošení dětí které má tři základní pilíře -  blízkost, výrazný design a šetrnost k životnímu prostředí. Používá pouze etické a certifikované materiály nejvyšší kvality.

Wild slings znamená: originální návrhy vytvořené nadšeným otcem pro vědomé moderní rodiče a jejich děti. Šetrné k přírodě a divoké.
Design šátků Wild Slings je určen pro výrazné rodiče. Pro fanoušky dobré hudby, motocyklů, alternativního umění a milovníky tetování. Pro svobodné lidi, žijící podle vlastních pravidel, a nebo také pro každého, komu se líbí tento styl a rád zkouší nové věci.